Wpis z mikrobloga

@Nikic21: w sumie czemu nie jeśli nie grzebał w kondensatorach śrubokrętem a płyta działa to pewnie i długo dalej podziała. Jedyne co to nie brałbym używanych procesorów z wersji k. Mogły(a raczej na pewno jeśli w zestawie jest dołożona płyta do oc) być kręcone, nie raz widziałem i5 i i7 pracujące w temperaturach blisko 100*c kręconych przez januszy oc. Coś takiego dramatycznie skraca żywotność procesora. Blokowanych mnożników chyba nie da
  • Odpowiedz
@Nikic21: Warto, tylko wiesz, że to tego procesora wypada dorzucić ramy DDR4? Najtaniej i najsensowniej z nówek wyjdzie propozycje mireczka @Angry_Andrzej

@mirek_januszy: Po pierwsze to nie będzie ze sobą współpracować (CPU to 1155, MOBO to 1155) po drugie to średnia opcja jeśli OP jest w stanie dorzucić do Skylake.
  • Odpowiedz
@Nikic21 oczywiście że warto, działają tak samo a zaoszczędzony hajs możesz na coś innego przeznaczyć. Z używek złożyłem 5 komputerów, żaden mnie nie zawiódł
@PurePC_pl to tylko propozycje, na szybko zapodane :) głównie chciałem nakierowac opa na zakup Intela
  • Odpowiedz