Wpis z mikrobloga

#redmi3pro Mirki ile trzyma wam bateria ? otrzymałem telefon w poniedziałek za pośrednictwem #ibuygou - polecam, użytkowanie słuchawki zapoczatkowałem od naładowania do pełna uruchomiłem wczoraj o 15 aktualnie mam 39% bateri obawiam się że po powrocie z pracy będzie na granicy 10% czyli nie spełna 24h czytałem że wytrzymuje dłużej chyba że to dopiero pierwsze ładowanie i dlatego tak ?
  • 3
@vinyl87: w pierszych dniach na bank bedzie krócej trzymac. instalujesz apki, przegladasz menu, testujesz, resetujesz... bateria nie ma latwo. sprawdz co siedzi w autostarcie ustawienia/urzadzenie/uprawnienia/autostart - duzy wplyw na baterie maja roznego rodzaju apki typu dropbox i fejsowy messenger. Transmisja danych caly czas cos przerzuca czy wylaczone? GPS uśpiony czy co chwile chce dobic sie do satelit? jasnosc na auto czy na maxa itp.itd.
messengera nie mam ogólnie nie używam fb, gps już ograniczony ale na początku cały czas chciał się łączyć, ekran ustawiłem z auto na manualny, dzięki za wskazówki będę monitorował na bieżąco, po 1 ładowaniu myślę że za szybko na wnioski.