Wpis z mikrobloga

@ZidaneNS: dlatego właśnie najlepiej chińczykom płacić paypalem, kurs jest trochę zawyżony (jakieś 5 groszy tańszy niż karta kredytowa, ale sporo drożej niż przewalutowanie) ale oni mają dobry program ochrony kupujących
  • Odpowiedz
@cebula_online: no właśnie jak kiedyś sprawdzałem to przewalutowanie złotówek na dolary(ale przed płatnością, jako "przeliczenie salda") było tańsze na paypalu niż płacenie bezpośrednio z visy, ale dalej droższe niż przelewy24 czy kupowanie dularów w kantorze
  • Odpowiedz
@cebula_online: , zawołam też @AliPaczka bo te ciemnoty też podają zawyżony kurs paypala na swojej stronie

krótki opis sytuacji

wchodzimy do zarządzania walutami, klikamy przeliczenie salda, wybieramy złotówki i dolary, wpisujemy kwotę w złotówkach (co ważne, trzeba schodzić w dół o 1-2-3 grosze aż nie przeskoczy o centa bo paypal zaokrągla na niekorzyść kupującego), jak już mamy odpowiednią kwotę klikamy kontynuuj i tworzy nam się saldo walutowe w dolarach z którego
coo84 - @cebula_online: , zawołam też @AliPaczka bo te ciemnoty też podają zawyżony k...

źródło: comment_fEerrlZnvswbO8RpOXnEOnpSaPO0YKRB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cebula_online: no ja wychodzę z założenia że jak ktoś ma kartę to ma również konto i przelewanie złotówek na paypala to nie problem - przelew dochodzi w kilka sekund
  • Odpowiedz