Wpis z mikrobloga

  • 0
@czerwonyziemniak: @Skorupczak: a jakies inne obostrzenia? Chce sprzedac przedmiot (laptop) i za te pieniadze od razu kupic cos innego a nie chce sie wladowac na mine... Najchetniej sprzedalbym to z opcja odbioru osobistego, zeby kupujacy mogl sprawdzic co i jak...
  • Odpowiedz
@neo_vir: No nie wiem, jeżeli coś ukrywasz to za niezgodność z towarem będziesz musiał przyjąć zwrot. Albo może jebnąć w drodze, paczka zginąć itd - ubezpiecz ją na poczcie i po problemie
  • Odpowiedz
  • 0
@Skorupczak: nie mam zamiaru niczego ukrywać... Laptop poza bateria jest w pelni sprawny... Ale wiadomo to czy sie ktos czegos nie doszuka o czym nie wiem? Dmucham na zimne po prostu.
  • Odpowiedz
@neo_vir: ej no wiesz, ja cię nie oskarżam, tylko staram się określić kiedy mogą być potrzebne te pieniądze. Wymyśliłem takie dwie sytuacje:
1. Coś niedoprecyzujesz i odstąpienie od umowy przez niezgodność towaru, wtedy musisz oddać kasę jak towar do ciebie wróci, i pokryć obie wysyłki
2. Paczka zginie albo listonosz po niej przejedzie autem - niby można się z pocztą przepychać, ale po pierwsze trzeba ubezpieczenie, a po drugie długo to
  • Odpowiedz
@neo_vir: no Stary nie jestem pewien, ale ja bym na Twoim miejscu zostawił ten hajs na dwa tygodnie. Szkoda później szukać gdzieś siana z innego źródła coby oddać Januszowi biznesu bo mu się #!$%@? nie spodoba czy coś... wisz jak jes
  • Odpowiedz