Wpis z mikrobloga

@Pirzu: sprawdziłem na poczcie
zamówienie złożone 30/06 około godziny 16:45
wysłane 01/07 około godziny 14 (High five! Your order has been shipped.)
miałem go w rękach 05/07, bo mam wpis na fejsie :D
@Pirzu: ja swojemu różowemu paskowi zamówiłem wczoraj i jeszcze dzisiaj nie ma info o wysyłce.
Pamiętaj że od miesiąca ludzie czekali na nowe sztuki w sklepie więc mogą mieć teraz natłok zamówień :)

Zadowolony? bardzo. Telefon śmiga jak burza. Bateria nie trzyma mega długo (w porównaniu do Xperii Z3+ wcześniej), ale to było wiadome. Za to ładuje mega szybko.
@Pirzu: jak nie siedzisz non stop grając w Heartstone'a to przy normalnym użytkowaniu bateria starcza na dzień używania.
Nie jest to fon do zabrania na 3 dni na spacer w lesie. Ale ta ichnia turbo ładowarka serio ładuje telefon w paręnaście minut. :)
Ja wczoraj o 18 zamówiłem sam telefon bez dodatkowych akcesoriów i w zamówieniu widniała informacja, że wyślą 14 a dojdzie do mnie 19 września. Dzisiaj ponownie zalogowałem się na konto i zmienili na wysyłkę 15 a planowana data odbioru 20 września... Eh miałem cichą nadzieję że dojdzie przed weekendem.

@bruki323 @Pirzu o której godzinie zamówiliście?
@Soho: mi też napisali, że wyślą 15 ale dziś dostałem maila że już wysłane

@Specter00: jakoś z rana koło 9-10, telefon + sandstone case a na te daty to raczej nie patrzeć bo z tego co pisali inni to telefony szybciej doatawali
@Pirzu: dostałem opis był ze tracking dhl , sprawdzałem dhl i pokazywało ze nie prawidłowy , ktoś pózniej powiedział zebym sprawdził ups i na ups tnumer działał numer dostałem w majlu potwierdzającym wysyłkę