Wpis z mikrobloga

Wiosną żałowałem, że nie wybrałem się do Sosnowca na koncert Dżemu, na którym zagrali "Opowiedzcie wiatry", ale... i tak go usłyszałem.
W Tychach podczas festiwalu Rock na plaży. I to z Cree ;)

DŻEM&CREE-"Opowiedzcie Wiatry"(Tychy-03.09.16)[HD]

#dzem #cree
ArekJ - Wiosną żałowałem, że nie wybrałem się do Sosnowca na koncert Dżemu, na którym...
  • 6
  • Odpowiedz
@ArekJ: Ja osobiście straciłem całą sympatię do Dżemu i Bastka po cyrku, którym #!$%@? z "Ku Pamięci". Obiecałem sobie, że już nigdy nie dam im zarobić, tak jak kiedyś potrafiłem iść na ich dwa koncerty w ciągu dwóch dni, no i trzymam się tego.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: Ku przestrodze, a nie pamięci ;) I nie byłbym taki stronniczy nie znając chociaż trochę bardziej sytuacji niż była przedstawiona na stronie festiwalu ;)

  • Odpowiedz
@ArekJ: No tak, oczywiście, Ku przestrodze :)

No ale jaka jest ta druga strona medalu? Bastek i córka Ryśka mówili, że festiwal idzie w złym kierunku, że nie chodzi już o Ryśka i że ludzie przyjeżdżają tam ćpać. Dżem stwierdził, że nie ma sensu grać dwóch koncertów na polach marsowych w ciągu miesiąca/dwóch i pewnie ludzie nie przyjechaliby na 30-lecie, gdyby Dżem zagrał na festiwalu.

Argument o zapominaniu o Ryśku jest
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: 35 lecie, nie 30 lecie :D
Jeżeli chodzi o przedostatni festiwal i brak bisowania Cree i tak dalej to było tam niezłe zamieszanie. Dżem miał zakontraktowany dużo wcześnie koncert w Mrągowie i mieli zagrać w sobotę wieczorem, Cree miało zagrać w niedzielę wieczorem, czyli na odwrót niż zwykle. Potem Cree wygrało bodajże top trendy i jeżeli dobrze pamiętam z tego powodu musieli zagrać w Mrągowie przez co przełożyli ich koncert
  • Odpowiedz