Wpis z mikrobloga

@rbk17: zawsze gdy obserwuje jak ludzie marzna za oknem mojego klimatyzowanego samochodu że stała tmp. 21 stopni mam straszną beke z tych bałwanków.
  • Odpowiedz
@rbk17: właśnie takie zimowe spacery są najlepsze, o wiele lepiej się oddycha, w lato to wegetuję, nic nie idzie zrobić bo od razu leje się z ciebie jak z wodospadu (uprzedam pytanie - nie mam nadwagi), a co do auta to może sprzedaj tego gruchota z dieslem i kup prawilną benzynę i nie będzie takiego kłopotu. Moje auto mimo że 20 letnie nigdy mnie nie zawiodło w zimię.
  • Odpowiedz
a co do auta to może sprzedaj tego gruchota z dieslem i kup prawilną benzynę


@pctr: a nie to poprzedni samochód tak miał (Seat Ibiza) teraz mam Forda Focusa i jestem zajebiście zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbk17: wałkowane milion razy, tu nie chodzi o skrajności jeśli ktoś chce chłodniej to może nie od razu -20, te obrazki są tak #!$%@? bardzo
  • Odpowiedz
@rbk17: Twoje gorąco kolego jest od kweitnia do października, a później trochę słonecznej jesieni, przeplatanej dwoma dniami deszczowej aury. Mojego ukochanego klimatu czyli śniegu i szarugi nie ma już od lat. A Ty jeszcze każesz wali mi się na ryj. Ot sprawiedliwość.
  • Odpowiedz