Wpis z mikrobloga

Mirki z #cebulaonline

Mamy dla was kod zniżkowy z #banggood

LINK - 15% na artukuły "Dom i ogród"


oraz zestaw promocji z #gearbest
LINK - Dron JJRC JJ – 1000 (bez pilota) za $11.99


LINK - prawdziwy cebuladeals Ładowarka Xiaomi AA AAA za $5.99


LINK - Odkurzacz automatyczny #ilife x5 za $116.99


Dodatkowo jutro wybierzemy jedną osobę z plusujących ten wpis, która wygra mały zestaw cebulaka.
--
Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl

Zapisz się na listę powiadomień:
Cebula Online - aby zostać zawołanym do wpisów o eventach i super promocjach.
Cebulo Wołaj - aby zostać zawołanym do każdego naszego wpisu.
cebulaonline - Mirki z #cebulaonline

Mamy dla was kod zniżkowy z #banggood

LINK...

źródło: comment_eNisU3WgmYynB56G2eQlRDb5reejk5Tn.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@cebula_online: sprawdziłem;p przeglądnąłem na szybko oferte euro rtv i w cenie 800-900zl są odkurzacze, ale nie z takimi opcjami jak te z chin( ͡° ͜ʖ ͡°) czekam na stock w eu i może zamówię;p
  • Odpowiedz
@cebula_online: To moje pierwsze zakupy w tym sklepie. Jaką wysyłkę powinienem wybrać Unregistered czy Registered? Czy płacić dodatkowe ubezpieczenie?

Takiej ładowarki szukałem tak BTW :)
  • Odpowiedz
  • 2
@desygnat ja się zdecydowałem na x5. Bez dywanow ponoć się sprawdza. Na mokro też przejedzie i ma wirtualną ścianę w zestawie. Troche maly pojemnik i troche mniejszy czas pracy od v5pro i v7s, ale i odpowiednio tanszy.
  • Odpowiedz
  • 1
@kone: Możesz wybrać przesyłkę unregistered - wtedy nie będziesz mógł jej sledzić, a przesyłka zostanie wrzucona do skrzynki
registered to list polecony, będziesz mógł sprawdzić gdzie się znajduje, a odbiór podpiszesz
  • Odpowiedz
@cebula_online: kupiłem ten odkurzacz, niestety skorzystałem przy tym z givingassistant.
Przed chwilą wykupili ostatnie sztuki, ale cena nadal została atrakcyjna - jest zaledwie $4 drożej.

#edit: zostały 4 sztuki, ktoś musiał anulować płatność w ciągu 30 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz