Wpis z mikrobloga

Dobra!
Wiecie że zostało 12 dni do zlotu?!?
Co nowego?
- Nieoceniony @Stitch przygotowuje trasę objazdową na sobotę! (brawa!)
- Koszulki się robią, logo przeszło małą modyfikację by dostosować je do możliwych przyszłych zlotów.
- Jestem w trakcie rozmów z Browarem Wiatr, co by nas zaopatrzyli w złocisty napój :-)
Będę was apdejtował na bieżąco co jest załatwione, co się załatwia itd.
Szykujcie zapas dobrego humoru i załatwiajcie dobrą pogode ;-)
#motomirko #motomirki #motocykle
b.....u - Dobra!
Wiecie że zostało 12 dni do zlotu?!? 
Co nowego?
- Nieoceniony @S...

źródło: comment_wmP3F0I4Q3VawfwiF9VN73IBvrLn9DrY.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bym wiedział czy zabrać bluzę czy 3 piwa :D


@11mariom: Hehehehehe :D Dobre priorytety. Oczywiście jeszcze tuż przed samym zlotem na dwa, trzy dni wcześniej gdy będzie wiadomo mniej więcej jaka będzie pogoda, dam update czy brać kalosze i pijemy przez trzy dni w domku, czy jednak wszystko się uda co jest zaplanowane :)
  • Odpowiedz
Hehehehehe :D Dobre priorytety


@blubi_su: no jak byłem na zlocie w maju to w ogóle bluzy nie wziąłem (:D) i siedziałem w termo wieczorami. Ale teraz to już raczej za zimno będzie na takie akcje. Ważne rzeczy są ważne i tyle.

  • Odpowiedz
@tosyu: @Stitch: @11mariom: Co do karimaty i śpiworka, znając życie na bank będzie sytuacja że ktoś przyjedzie na sobotę i omsknie mu się piwo tudzież osiem do gardła i zmuszony będzie zostać do niedzieli. W przypadku gdyby zabrakło miejsc w domkach to rozstawię 4 osobowy namiot.

  • Odpowiedz
@blubi_su @syrena_elektro chciał z różową przyjechać i bał się że miejsc nie bedzie, wiec mu powiedziałem że jak coś to ja mu łoże odstąpie, także tak czy tak biorę karimatę i śpiwór

a w sobotę to ja przyjade, w piątek nie dam rady najpewniej, choć jeszcze nie wiem na 100%
  • Odpowiedz