Wpis z mikrobloga

⫵anonimowemirkowyznania
Mirki informatycy i programiści 15k, warto studiować informatykę? Taki pomysł mam, że chciałbym od przyszłego roku spróbować na drugim kierunku to jechać, uczyć się programowania itd? Warto? Jest sens? Obecnie studiuję zupełnie coś innego i dużo mniej perspektywicznego, więc pomyślałem co mi szkodzi spróbować, jak i tak studia są za darmo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wybaczcie, że zawołałem tagami pierdyliard osób, chcę po prostu uzyskać w miarę wiarygodną informację

#informatyka #programowanie #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 10
  • Odpowiedz
AfrykańskiBrowar: Warto, ale tylko na dobrej uczelni. Co prawda duzo wiecej sie nie nauczysz, ale lepiej wyglada w CV PW a nie WSWG.

Mowie to z perspektywy kogos kto nie skonczyl i wlasnie idzie zlozyc podanie o przepisanie przedmiotow bo zaczynam od pazdziernika.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
warto - ale nie po to, żeby zyskać tytuł, tylko po to, żeby zapoznać się z żargonem, pojęciami i technikami, zmusić umysł do myślenia, poznać kupę ludzi i spędzić sporo czasu w interesujący sposób.

ogólnie, studiować warto

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na wstępie zaznaczam, że nie jestem (jeszcze) jakimś kotem w programowaniu i że infę dopiero studiuję.
Każdy Ci powie że dobry programista nie musi kończyć informatyki. W ogóle, nie musi nic kończyć. Wystarczy samozaparcie, chęci i trochę czasu. W 100% się z tym zgadzam. Mimo to wiem, że gdybym nie poszedł na te studia, to raczej bym nie umiał tyle, co umiem teraz. Głównym powodem jest to, że nie mam
  • Odpowiedz