Wpis z mikrobloga

@zakowskijan72: Czyn patriotyczny nigdy nie będzie obciachem, bycie samozwańczym patriotą jest obciachem, bycie znajomym bywalców tego tagu też jest. Cwaniaki wykorzystują modę na samozwańczy patriotyzm, co potem dzieciom powiesz że tego nie widziałeś? Jak się zapytają jak to się stało że patriotyzm został zdeprecjonowany i obrzydzony przez oszustów i naciągaczy to co im odpowiesz?

Czy to jest jakieś trudne do zrozumienia że prowokacyjny tytuł artykułu nie znalazł się na na stronie
bycie samozwańczym patriotą jest obciachem

@sureshot: No tak, zapomniałem, że na bycie patriotą potrzeba papierów wystawionych przez towarzyszy z biura do spraw bycia patriotą. Właśnie napisałeś, że istnieją Polacy i Prawdziwi Polacy, tyle tylko, że innymi słowami.

ile jeszcze wody w Wiśle musi upłynąć żebyście się zorientowali że ktoś ma z was bekę

Z "Nas"? Mnie jest jeden.

bo za każdym razem jak wymyśli prowokacyjny tytuł

Och, jak ten obrazek poniżej
źródło: comment_y5NKLlWn7idgUrBFhx0HxOgpyoYkadKX.jpg
@zakowskijan72: Pokora to jedna z cech jakie zawsze widziałem u patriotów, gdzie ona jest u Ciebie?
Ty jesteś cham, nie patriota, nie będzie ci to łatwo zmienić.

Nic nie zrozumiałeś, a przecież użyłem dość prostych słów. Ja mówię o skromności i pokorze a ty o "biurze do spraw patriotów", wszystko można obrócić w żart, oprócz twojej postawy, bo ona już jest komiczna.