Wpis z mikrobloga

@skethoo: celem było/jest umieszczeniem całej ligi w jednym miejscu. Jak pisałem, nie każdy musi, i nie każdy ogarnia wpisów na wypoku.

Chciałem i przedstawiłem dobrą alternatywę dla teamspeak, wypoku (mikrobloga) i wszelkiego rodzaju forum. Generalnie DISCORD trzeba spróbować aby docenić. Wg mnie strona ligi + discord to było by idealne połączenie skoro nie chcecie forum :P
  • Odpowiedz
@KYCu: potwierdzam. Discord byłby spoko nawet jako dodatkowy kanał komunikacyjny i na wyścigi. Nawet nie trzeba go instalować, wystarczy wysłać link do invite na pw.
  • Odpowiedz
@iso9001: właśnie, kiedyś, od tego czasu sporo się zapewne zmieniło. Korzystam od 7 miesięcy z tej appki i śmiga dobrze, a w ostatnich kilku tygodniach poprawili serwery do rozmów głosowych... takżeee ;)
  • Odpowiedz
@KYCu: Właśnie sprawdziłem i wersja przegladarkowa jest do dupy. Dla nas jest nieużywalna bo nie pozwala na push to talk (wyświetla, że okno przeglądarki musi być aktywne). Teraz spróbuje aplikację, zobaczymy czy będzie lepiej :)
  • Odpowiedz
@spunky: tak samo, a zeby głosowo rozmawiać musisz wejść na jeden z kanałów głosowych, znajdują się zaraz pod kanałami tekstowymi
  • Odpowiedz