Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie 3 dni muciłem w Deus Ex:Manking Divided i muszę wam powiedzieć że.. gra jest gorsza od swojej poprzedniczki.
Całość historii przemineła mi strasznie szybko, żadnych wymagających bossów, ba! nie było ich wcale w ogóle co w poprzedniej części było ich kilka, w poprzedniej części kilka razy miałeś uczucie że gra się kończy a tu był ciąg dalszy, w tej części masz uczucie że gra się kończy i się kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam wrażenie że poprzednia część była 2x dłuższa niż ta, więcej map, w tej części poruszamy się w wiekszości po Pradze w poprzedniej części było ich kilka, jedynie zakończenie po napisach końcowych zaskakuje.
Jeśli macie zamiar wydać na nią hajs to nie warto.
No to tyle moich wypocin, wybaczcie ze taguje na nocnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#deusex #deusexmankinddivided
  • 4
@burgundowy_pikol: Grafika jest strasznie podobna do poprzedniej części co bym nie stwierdził ze prawie identyczna, klimatu też się to tyczy, w sumie sami twórcy powiedzieli że ta gra będzie miała taki sam klimat co poprzednia część ale bardziej rozbudowany, ale w sensie grafiki jest niezoptymalizowana, mając i7 4790k i gtx 750ti musiałem grać na ustawieniach low/medium żeby mi nie lagowało w ogóle, ale jak ktoś lubi te uniwersum to mogę powiedzieć