Wpis z mikrobloga

Zaczęło się, koniec wakacji i słoiki zaczęły płakać jak to się źle jeździ po #warszawa xD co tam że to właśnie wy stanowicie połowę ruchu na ulicach xDD
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peperepe: hurr durr to właśnie WY STANWOICIE POŁOWE KORKÓW HURR DURR W WAKACJE TAK LUŹNO, WRACAĆ NA WIEŚ SŁOIKI WEKOWAĆ. To właśnie ma do rzeczy. #!$%@?, jak kogoś musi boleć dupa żeby wytykać komuś, że jest przyjezdnym. Ludzie przyjeżdżają pracować do dużych miast, w okresie urlopowo-wakacyjnym wyjeżdżają na wieś, w góry, nad morze, na mazury. To tak samo jakby mówić nad morzem: OH KUWRA ZNOWU WARSZAWKA PRZYJECHAŁA, ZNOWU BĘDZIE SYF.
  • Odpowiedz
  • 3
@wubba_lubba_dub_dub ale to nie ja płacze że źle się po Warszawie jeździ, bo jak na polskie miasta jeździ się całkiem ok xD ja nie mam z niczym problemu, to inni szukają go na siłę. A ta "warszafka" nad morzem jest mi znana, dojeżdżają codziennie do pracy z innego województwa xD
  • Odpowiedz
@peperepe: Bo #!$%@? jeździ się źle. Czy, to że jest "całkiem ok" oznacza, że jest dobrze? No chyba nie, więc są podstawy do takiego stwierdzenia - ba, nawet nie jest to ból dupy, tylko stwierdzenie faktu. Bez przyjezdnych gówno by tutaj było. Zostawiają masę pieniędzy w podatkach, obsadzają miejsca pracy. Pomyśl trochę.
  • Odpowiedz
@peperepe: no i #!$%@?. Ty płaczesz, że oni płaczą, więc tą logiką powinienem teraz cisnąć bekę z Ciebie? Jakbyś nie widział w niczym problemu to byś nic nie pisał, prosta sprawa. Ludzie zawsze będą narzekać, a pisząc takie posty do nich dołączasz, co sam szkalujesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@perrymaniak jeździ się dobrze, każdy kto służbowo śmiga po kraju o tym wie. Szkoda tylko że nie znam ani jednego słoika płacącego podatki w Warszawie, a dodam że w pracy co 10 osoba jest z Warszawy.

@wubba_lubba_dub_dub no mam bekę z ludzi co przyjechali i HURR KORKI SKANDAL CO ZA WARSZAWIAKI #!$%@? DURR a sami nie pojmują że są częścią stada xD
  • Odpowiedz
@peperepe: Szczególnie w porach porannego i popołudniowego szczytu jadąc z biura do domu lub poza miasto. No naprawdę świetnie się jeździ. Tak bardzo płynnie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ty chyba jeździsz rowerem.
A co z zakupami w Warszawie? Produkty, paliwo, inne? W tym nie masz podatków? Wiadomo, że każdy chce zaoszczędzić, więc nie rozlicza PIT-u w Warszawie. Śmiem wątpić, że sam byś to robił będąc spoza
  • Odpowiedz
@peperepe: bardzo dużo.. ale wątpie żeby w połowie "słoiki" . Raczej ruch generują ludzie dążący do pracy, którzy mieszkają na obrzeżach i poza Warszawą , do tego dodaj ludzi dowożących swoje dzieci do szkoły. Ludzie których określasz mianem "słoików" raczej poruszają sie ZTM-em (ponieważ są to głównie studenci) co raczej sprzyja niwelowaniu korków ;) tak nie jestem z #warszawa ..
  • Odpowiedz