Wpis z mikrobloga

sorki za powtorne zawolanie tylu osob, ale widze ze jest dobra cena na odkurzacz
BlitzWolf® BW-XRC600 Ultrasonic Smart Robot Vacuum Cleaner with 1200pa 3350mAH UV APP Wifi Control

tzn wydaje sie dobra
czy ktos go moze posiada? czy w takiej cenie oplaca sie kupic?
dla mnie sprzatanie to katogra (dobrze ze Belgia dofinansowuje panie sprzatajace:), samemu nie chce mi sie odkurzac itp, wiec moze cos takiego by sie sprawdzilo? mam glownie parkiet I kawalek dywanu...

wolal znow #banggood I moze sa jacys fani #blitzwolf

a moze lepiej czekac na nowa zabawke xiaomi?
  • 10
@wykopowy_brukselek: Jezeli nie ma pod spodem szczotki to według mnie nie warto. Poza tym to preorder, wiec nikt Ci nie napisze jak się sprawuje. Jeśli jednak jesteś bardzo nastawiony na zakup to chyba radziłbym Ci kupno tego najwyższego modelu chuwi iLife7s, bo ma również dodatkową opcje- w zależności od umieszczonego pojemnika mopowania na mokro. Ahh i przy takiej paczce 99%, że dostaniesz VAT
@wykopowy_brukselek: Zbędny gadżet ;) Pobawisz się parę razy i nie będziesz tego używał. Masz dywany w domu? Kobietę? Psa, kota?- jeśli tak to musi być ze szczotką pod spodem, żeby ładnie zbierał włosy/sierść. W recenzjach zwróć uwagę jak wygląda u niego podjeżdżanie np. na progi między pokojami albo wysokie dywany. To szczegóły, ale w codziennym użytkowaniu jednak ważne.