Wpis z mikrobloga

@zarsthor: Jak kolega wyzej DT 770 Pro lecz tylko w wersji 250OHm! 80tka brzmi niezbyt ciekawie.

Jedyny minus tych sluchawek to delikatne podbicie na wysokich co mozna korygowac na EQ -2dB do 12KHz.

Swietne do kontroli dolu i wylapywania brudu.
@zarsthor: Audio Technica M40X lub M50X, mają zamkniętą konstrukcję, mocno tłumią otoczenie, są zrównoważone w paśmie (bardziej M40X niż M50X), poza tym wygodne i mają atrakcyjny design. Nie zamieniłbym je na żadne inne, cały czas dobrze mi się z nimi pracuje. Beyerdynamic DT 770 mimo że też są takim standardem w tej cenie, są nawet bardziej w "U" niż M50X, dużo basu, dużo góry. Nie musi to być wada, bo nie
@TypowyNerd: @NeXIcE: @Chaos_: Te 770-tki są droższe niż zakładałem, ale skoro polecacie to mógłbym się nad nimi zastanowić, ale trochę się obawiam tych podbitych konkretnych pasm, bo średnio przy tym wykonywać jakąkolwiek obróbkę. Ze wspomnianego AKG z zamkniętą konstrukcją natknąłem się na ten model: http://www.akg.com/pro/p/k182
Jak Wam się widzi? Czy lepiej dołożyć do 770?
@zarsthor: Nie kupisz sluchawek ktore sa idealnie rowne, a DT770 Pro 250OHm ma podbite delikatnie 13KHz + wiec albo podkrec monitory i po procesie obrobki zapodaj EQ na sume albo zapodaj EQ jak pracujesz z sluchawkami.

Jesli nie masz warunkow by dolozyc do DT 990 Pro to 770 Pro sa bardzo dobrym wyborem.

PS. Pamietaj, ze potrzebuja sporo mocy by byly poprawnie wysterowane.
@zarsthor: Ewentualnie z akg wydaje mi się, że k 271 mk II są całkiem spoko, mieszczą się w przedziale cenowym.
Audio Techniki po prostu nie lubię, nie gadają imo. Oczywiście najlepiej będzie jak skoczysz do jakiegoś sklepu audio i zapytasz o te przytoczone modele, posłuchasz jakiś swoich ulubionych nagrań (to ważne) i zdecydujesz gdzie słyszysz najwięcej szczegółów. Moim zdaniem właśnie rozdzielczość jest kluczowa nie proporcje, zwłaszcza w słuchawkach w tej cenie.