Wpis z mikrobloga

#rozdajo #zadarmo #podroze #podrozujzwykopem #chiny #pocztowki #tymczasemwchinach

Bry mirki. Niedawno zacząłem moją 4-miesięczną podróż po Chinach. Wczoraj wypuściłem pierwszy film z serii. Podróżuje dosyć skromnie, staram się żyć jak lokalni. Chcę Wam pokazać codzienne życie Chińczyków, duże-bogate miasta, ale też i biedną prowincję, Chińską kulturę i ich niecodzienne dla nas zachowanie i zwyczaje. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć pierwszy film to zapraszam tutaj lub do pierwszego komentarza z wpisu.

Ale co do #rozdajo
Spośród pulsujących w niedziele o 15 czasu polskiego (lub jakoś zaraz po - wcześniej mogę nie mieć internetu) wylosuję przez #mirkorandom 5 osób, które otrzymają:
- wypaśną pocztówkę z Chin z pozdrowieniami
- dedykacją po Chińsku od jakiegoś Chińczyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- dorzucam też do koperty 1 prawdziwego, świeżutkiego chińskiego yuana, za którego po przyjeździe do Chin możecie wymienić na baozi
- wysyłka rzecz jasna na cały świat, więc nawet @feuer może plusować :P

P.S. Taki sam konkurs puściłem na FB, więc jakby ktoś chciał zwiększenie szans to tutaj (ale nie jest to konieczne, wystarczy tutaj plus w tym wpisie i jest szansa na 1 z 5 pocztówek i yuanów):
https://www.facebook.com/TymczasemwChinach

Miłego dnia wszystkim, film w pierwszym komentarzu jak coś ;)
miki3475 - #rozdajo #zadarmo #podroze #podrozujzwykopem #chiny #pocztowki #tymczasemw...

źródło: comment_920Ngb1PIAbWcEJRnzYf047HEM86zvpn.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miki3475: jak zostane wylosowany to chetnie bym zamienil pocztowke na jakas fajna zupke blyskawiczna, oczywiscie wyslana po powrocie co by koszty byly nizsze (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
@GoombaPL well, robilem to przez ostatnie 5 lat. Ostatnia podroz po Filipinach i Tajwanie z hamakiem byla po prostu czesem nudnawa. Czasem trzeba zrobic cos ciekawego, zeby ruszyc do przodu i sie nie nudzic ;) ale cenie Twoje zdanie, spoczi ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@HackTheGibson Szczerze to tutaj nic zbytnio takiego nie ma. Ze slodyczy tylko zagraniczne. Wlasciwie to tylko zupki chinskie, ktorych w Polsce nie ma. Ale to sa takie wielkie w kubelku wiec bardzo ciezko to wyslac :/
  • Odpowiedz