Wpis z mikrobloga

@adios #wykop4windowsbug powraca problem z przekroczonym limitem zapytań (kontekst - profil usera), screeny wrzucę ze Lumii jak tylko zejdzie tempban. Doprowadziłem do błędu celowo, tj. zauważyłem, iż komunikat/ status sieci ponownie pojawiają się naprzemiennie, celowo nie wyszedłem z profilu by zweryfikować czy problem się pojawi. Pojawił się :)
  • 4
@HaHard: kilka, być może, przydatnych informacji: problem pojawia się głównie w profilu, trudno jest mi powiązać problem z konkretnymi wykonywanymi akcjami, gdyż występuje on na rożnych kartach, czasami tuż po uruchomieniu profilu, innym razem np. na karcie "Dodane", natomiast zazwyczaj nie występuje wcale.
@HaHard: w poprzednim wpisie oczywiście miałem na myśli problem zapętlania się mechanizmu wczytywania danych. Problem z przekroczonym limitem zapytań dla "wprawnego użytkownika" jest problemem łatwym do uniknięcia, wystarczy obserwować apkę i kiedy komunikaty na belce powiadomień zaczynają szaleć, stuknąć wstecz (raz czy dwa) i wszystko wraca do normy, wszystko gra.