Wpis z mikrobloga

pytanie w sumie dla tych co grali juz wczesniej sporo w battlefielda
podoba wam sie?
ja jestem milo zaskoczony feelingiem calej gry, wszystko jest bardzo fajnie dopracowane, animacje, movement postaci etc. w fajny sposob podnosi immersje,gra sie bardzo plynnie, przepchneli #!$%@? kilka durnych rozwiazan z durnego battlefronta i ciezko mi wybaczyc te cholerne markery po kazdym strzale w wroga z liczba hp ile mu sciagnelismy, zmienione zasady w conquestcie ale to sa rzeczy ktore mozna naprawic
na plus za to ograniczenie tego cholernego 3d spottingu, pewnie i tak beda serwery bez tego ale nawet jesli nie, to ten spotting juz nie jest nieprzemyslanie zrobiony jak w battlefieldzie 3/4 gdzie zbyt latwo mozna bylo sledzic na biezaco lokalizacje wroga
ciesze sie ze #!$%@? helikoptery, znaczy sie i tak nie mogli ich wpakowac do gry ktora rozgrywa sie w latach 20, ale mimo wszystko ciesze sie ze ich nie ma, bo jak ktos potrafil latac w nowych battlefieldach (#!$%@? littebird!!!) to kosil niemilosernie i strasznie ciezko bylo go sciagnac, zreszta ogolnie czuc ze oslabili pojazdy, nie mozna juz miec oczu dookola glowy i kosic wszystkich w zasiegu wzroku bo po prostu te wszystkie pojazdy sa bardziej slamazarne, no i trudniej je naprawiac

gra sie swietnie, pelno jest tych wszystkich momentow z ktorych battlefieldy slynna, fragowanie sprawia sporo radosci, hajp byl ogromny i wedlug mnie podolali, porzucenie czasow wspolczesnych to byl swietny ruch i mam nadzieje ze reszta developerow pojdzie w slady DICE i dostaniemy jeszce jakies fajne 1/2 wojenne strzelanki

aha, boli jeszcze taka spora liczba automatow, bronie automatyczne to powinna byc egzotyka a nie podstawa wyposazenia, ale mam nadzieje ze powstana tak jak np. w codzie 2 serwery rifle only

no i taka kosmetyka jak UI boli, nie pasuje troche do klimatow 1 wojennych, lektor tez do dupy ale glos podobno ma sie zmienic w pelnej wersji?
#battlefield1 #gry
  • 2