Wpis z mikrobloga

@Marcines: dobry system był by gdyby leaver miał mecz zaliczony jako przegrany ze statami 0 ( 0 killi, 0 wyleczonych itp ) żeby dostał dużo ujemnych punktów, a reszta teamu nie traciłaby ani zyskiwała punktów. Wiadomo że ludzie kombinowali by, grali i poświęcali 1 konto w razie gdyby mieli przegrać. Ale można by po każdym wyjściu z gry blokować leaverowi możliwość grania rankedów w teamie na ileś gier, albo żeby trzeba
@makaladu: w sumie w moim poscie chodzi o cos innego, bo u nas typek gral 1 mape i wyszedl i nic, a w przeciwnej druzynie typek wyszedl zaraz po tym jak w ataku na drodze 66 zniszczylismy ich w pare sekund przy ładunku i mecz anulowano o.O
@casadin: Może i słaby, ale na takiej zasadzie to działa w większości gier z trybem competitive. Za jakiś czas pewnie notoryczni ragequiterzy dostaną bany i się to trochę uspokoi.
@Marcines: Jeśli ktoś opuści mecz chyba w ciągu minuty od startu mecz jest anulowany. To samo się dzieje jeśli komuś w ogóle nie uda się połączyć z serwerem.
@makaladu: Ale jak ktoś wyjdzie po 1 minucie to jest pograne. Wszystkich afkerów się nie zbanuje, tym bardziej że część z nich wyjdzie z rankeda raz na rok, bo na przykład ma problem z internetem, musi przerwać grę itp.
@casadin: Prawda, ja to doskonale rozumiem. Tylko dzisiaj przegrałem trzy mecze przez leaverów. Niestety nie ma na to prostego rozwiązania i tak jest nie tylko w OW.
Co do rzadkich disconnectów, to sam miewałem ten problem bo nagle wylogowało o mnie z battlenetu, ale zawsze udawało mi się wrócić. Podobno wiele osób ma problem własnie z ponownym dołączeniem do meczu i to moim zdaniem powinni naprawić w pierwszej kolejności.