Wpis z mikrobloga

Dawno nie bawiłem się tak dobrze jak przy tej grze. Najlepiej wydane 30 funtów od długiego czasu.
Pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku!

A żeby nie gadać z pustymi rękoma, to oferuję #rozdajo na warunkach wszystkim znanych - losowanie zakończy się dziś o 22 z użyciem mirkorandom. Do wygrania jedna kopia gry w wersji Enhanced Edition (na steama w formie giftu), czyli wersji z nowymi questami, mapami i pełnym Voice Actingiem.

#gry #divinity
SystemHalted - Dawno nie bawiłem się tak dobrze jak przy tej grze. Najlepiej wydane 3...

źródło: comment_jVlYCCPbXlM5iGBMbLqDlm6FD5AVJs8U.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@neurokorba: nie znasz, nie docenisz ;)
Masz kartę postaci ze statystykami (jak siła, zręczność, inteligencja) i wg nich grasz daną rolę. Wojownik w rozmowach zastrasza, w walce używa siły i wytrzymałości. Mag w rozmowach jest błyskotliwy i mądry, w walce zużywa manę na czary poznane dzięki wiedzy (jak w H3, gdzie budowałeś wieże). Mnóstwo linii dialogowych z opcjami kogo poprzeć, w walce aktywna pauza pozwalająca przemyśleć kolejny ruch i oszacować
  • Odpowiedz
@SystemHalted:
Ooo stary, z niebieskim gramy w to na PS4, dlatego nie plusuję, ale rozdajo zacne!
Ile rozkmin typu "Tylko nie rzucaj piorunem, bo w kałuży stoję!", "Weź ich powal i później wirem!".
Ja gram wojownikami a niebieski dystansowymi ;)

Jak ktoś nie grał to polecam, zwłaszcza w co-opie :)
  • Odpowiedz