Wpis z mikrobloga

@maur: Poluzuj worek i daj sklepom kilka dni na ogarnięcie tematu (a jak potrzebujesz czegoś już teraz w tym momencie, to kup stacjonarnie i po sprawie).
@prze: Niczego nie wiążę, po prostu pytam czy ktoś może zna inne sklepy. W końcu aromaty nie są zakazane, więc może któryś sklep nie potrzebuje "nagle" kilku dni na ogarnięcie tematu, który od tygodni był znany.
@maur: Zależy od aromatów. Inawera u siebie ma zamiar bez żadnych przerw sprzedawać. Smooke coś pisało o nowym sklepie tylko z aromatami i bazami beznikotynowymi, ale nie wiem, na czym temat stanął. E-dym robi takie manewry, że na pewno będzie dalej coś przez sieć sprzedawał. O e-plynach info masz tutaj (tl;dr - wróci albo nie, na razie idzie na urlop i monitorować rynek). Jest jeszcze to co ziomeczek wyżej napisał.
@prze: o, dzięki za info o e-plynach, najbardziej mi zależało na tym sklepie z uwagi na Extreme Flavors aromaty, nigdzie indziej ich nie widzę ani w pl ani poza. Ale to jak napisałem wyżej, spróbuję spożywczych póki co i poczekam co wyjdzie w praniu.
Inawera akurat najbardziej mi nie podchodziła niestety ;)
@prze: Widzę, szkoda, że e-plyny nie zrobiły czegoś co dpv9, właśnie czytam od nich maila:

Dzisiaj jest ostatni dzień (07.09.2016), kiedy można odwiedzić nasz sklep internetowy dpv9. Niestety, zgodnie z ustawą jesteśmy zmuszeni zakończyć sprzedaż internetową, natomiast nadal z wielkim zapałem będziemy służyć Państwu w naszych sklepach stacjonarnych.

Serdecznie zapraszamy do sieci sklepów stacjonarnych dpv9.
a ja dostałem takie info
....
Jednocześnie informujemy, że wprowadzone ograniczenia nie dotyczą zagranicznych sklepów naszych partnerów:

INAWERA.DE
(mówimy po polsku)
INAWERAFLAVOURS.COM
AROMES-ECIG.FR

:)
Jeszcze nie zaglądałem jakie tam ceny....