Wpis z mikrobloga

@Vister81: już znalazłem, dzięki ale tam nie ma nigdzie liter żadnych i nic nie muszę usuwać i coś tam się wyświetla ale w sumie to samo co na tej chińskiej stronce że jest ciągle transit in
  • Odpowiedz
@HaSSaN: między Francją będą jeszcze pewnie Niemcy, więc od momentu wyjechania 2 dni. Z Paryża te 4 dni to maks.
Może @alipaczka będzie mógł powiedzieć coś więcej, skoro obydwoje jesteśmy niecierpliwi.
  • Odpowiedz
@AliPaczka: @Vister81: @HaSSaN: Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i trochę się uspokoiłem, już myślałem że tylko moja paczka staneła w miejscu XD Też mam cichą nadzieje na odbiór paczki jeszcze w tym tygodniu.
Aktualnie jakiegokolwiek kodu do trackingu DPD brak. Z tego co czytałem to z francji telefon powinien wylecieć po 2 dniach, czasami tylko się zdarza, że siedzi tam 4 dni. Jak widać jesteśmy jednym z tych
  • Odpowiedz
@lukos124: no moja akurat siedzi tam od początku weekendu, więc przeboleję. Ale przynajmniej DPD już paczkę odebrało, więc z górki.
A u Ciebie nie ma żadnego numeru dla kuriera? Dziwne... Każdy dostaje go praktycznie od samego początku śledzenia.
  • Odpowiedz
@Vister81: Moja paczka tam już siedzi od piątku. Co do kuriera to nope, nic nie dostałem. Jedyny kod jaki mam to ten który dostałem od goldwaya. Ani na stronie sf express ani na alipaczka.pl nie mam nic o kurierze DPD. Zobaczymy poczekamy, jeśli do jutra nic się nie zmieni to będę pisał do goldwaya.
@HaSSaN: Ty już swój numer od DPD dostałeś?
  • Odpowiedz
@lukos124: Ten nr przesyłki który masz od Goldwaya wklepujesz na alipaczka.pl i tam masz statusy itp. i tam ostatni status będziesz miał nadano nr paczki DPD ctrl+c i ctr+v na stronie DPDi już śledzisz przez stronkę DPD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz