Wpis z mikrobloga

@Storczycki: @rraaddeekk: właśnie też to chciałem napisać. W mojej turas zgubił książkę przeglądów ale za to cofnął licznik o prawie sto tysi.
BTW Jak to możliwe, że ma 8lat? w 2008 były już wersje poliftowe, lżejsze i z zegarami podświetlonymi na biało. Co by znaczyło, że to jest min 2007. Mam rację?
I jeszcze... tak jak @rraaddeekk pisze, 50tys przebiegu rocznie w kopciuchu to jest dobry przelicznik
  • Odpowiedz
2.4 i spalanie 5,8? najs. U mnie średnia z 1000km to 7,4. Teraz wyzerowałem, jeżdżę jak emeryt i mam 6,5. A kopciuch 1,9jtdm po kapitalnym remoncie (dzięki przebiegłości turka)
  • Odpowiedz
@maal: bo nie mialem zapietych ;)
A spalanie takie z trasy do chorwacji, srednie 7.8 ale z baku 8.4, chwilowe 5.8 ale po wywaleniu calej ekologi i dodaniu powietrza do mapy. Przed tym zabiegiem nigdy mi sie 5 na chwilowym nie pokazywalo, a i 6 rzadko
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: niestety link wygasl ale mam takie dwa, trzymaja bardzo mocno tylko trzeba wymienic seryjne tasmy dwustronne na powerfix z tesy, bo inaczej magnesy sie odklejaja jak goraco w aucie. A no i nie polecam tego uchytu jak masz te magnesy przykleic na telefon z ktorego korzystasz bo brzydkie, ten co tam jest przyczeiony sluzy tylko do nawigacji i yanosika i jest w aucie caly czas
Storczycki - @loginzajetysic: niestety link wygasl ale mam takie dwa, trzymaja bardzo...

źródło: comment_5R4FltSbfRCdsykUqpdrJn1QkfXj3aR9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz