Wpis z mikrobloga

Z gatunku "ciekawostki" - w Szklarskiej Porembie dzisiaj jakaś pani została przejechana (ze skutkiem śmiertelnym niestety) przez własny samochód, w którym zapomniała zaciągnąć ręcznego. Ta informacja być może nie trafiła jeszcze do mediów, a wiem o wszystkim od znajomego, który tam mieszka.

Przy okazji - była fotografem na weselu, więc jeśli chodzi o całą imprezę, to też zapewne członek bombki strzelił, więc nieszczęście podwójne.

#wiadomosci #ciekawostki
  • 4
  • Odpowiedz
@zaorany_1: wóz był zaparkowany na dość stromej drodze, może ten ręczny zaciągnęła, ale za słabo i nie zostawiła samochodu na biegu, po czym zajęła się fotografowaniem, a samochód się powoli i cichutko stoczył.
  • Odpowiedz
@Pantokrator i jeb. A ja myślałem o czymś w rodzaju: szybko wysiada na bardzo stromej drodze, auto momentalnie zjeżdża, a babkę wciąga pod otwarte drzwi, szarpiąc, trąc, łamiąc kości i kark, masakrując zwłoki, które w końcu całkowicie wydostawszy się spod otwartych drzwi, jeszcze wpadają pod koło, bo auto skręciło od tych wstrząsów. Klasycznie głowa arbuz mózg bryzg.

  • Odpowiedz