Wpis z mikrobloga

@donkibwoy: ja polecam Kramex i instruktora Wiesława Krupę, ale bez znajomości ciężko o szybki termin u niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie warto czekać, wysoki poziom nauczania to raz, ale atmosfera jaka u niego panuje, to dłuuuuga historia i ogromny atut. :D
@donkibwoy: Badania lekarski 200 zł, wyrobienie prawka 100,50zł, kurs 1100-1600zł, egzamin, 170 zł. W sumie 1600-2100zł.

@Arqadio: Najlepsze jest to, że owe badanie płatne 200 zł jest wykonywane bezpłatnie praktycznie przy każdej wizycie u lekarza xDD. To jest badanie wzroku, ciśnienia, lekarz posłucha bicia serca i na kręgosłup spojrzy, tyle. Jeszcze ta kretyńska ankieta z pytaniami "czy nadużywasz alkoholu". Dlatego dziwi mnie że ono jest cokolwiek płatne i w dodatku
@donkibwoy: Skończyłem kurs i próbuję zdać teraz egzamin praktyczny :D
Chodziłem do Kramexu, koszt 1300zł wliczając lekarza.
Polecam Chudy nr 67, chociaż teraz może nie mieć czasu, ale gość jest egzaminatorem w MORDzie też, także nauczy, kodeksu drogowego nauczy, art. 25 i 26. Da zadanie domowe jak nie będziesz skrzyżowań ogarniał.
@werazlasu: spytaj się byłego instruktora jak to jest pracować jak niewolnik. Czy woli chleb z masłem czy z samą bułkę?

A potem płacz, bo WORDy mają po 30% zdawalności. Nie dziwie się wcale :))
Jakim cudem im wyższa cena kursu tym najczęściej lepiej wyszkoleni kursanci i wyższa zdawalność?
@tar33: I żyją z nfz (fakt, nie wiem ile zarabiają) i pracując w prywatnych klinikach (tu napewno więcej). Ale branie 200zł za 3minutowe badanie, które mógłby przeprowadzić każdy bystrzejszy licealista po 15 minutowym kursie uważam za absurd.