Wpis z mikrobloga

Witam i zapraszam na kolejną część demokratycznych ustaleń odnośnie #krolmirkohs
Z ogłoszeń parafialnych - turniej odbędzie się na zasadach BO5 (do 3 zwycięstw) CONQUEST (czyli tylko raz gracie z aggro shamkiem). W związku z powyższym, każdy gracz jest zobowiązany do zgłoszenia 4 różnych talii (różne talie = różne klasy), gdyż w każdym meczu można zbanować jedną klasotalię.
Dość dużo głosów w ankiecie uzyskała opcja "ban aggroshaman i dragonwarrior xD", ale niestety tak nie zrobimy ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Proszę teraz wszystkich chętnych o wysłanie mi w wiadomości prywatnej zgłoszenia do turnieju.

Co musi być w zgłoszeniu? Nick i battletag, tyle wystarczy

Zgłoszenia przyjmuję do środy do godziny 18. Wieczorem w środę będzie ankieta odnośnie formatu turnieju i godziny rozpoczęcia.

Pozdrawiam i wołam.
#hearthstone #hs
  • 17
  • Odpowiedz
@Saymon1: talii nie zgłaszamy, wystarczy zgłosić nick i battletag :). Chcę uniknąć sytuacji, w którejś ktoś mnie posądzi o to, że jako organizator mam łatwiej bo znam talie / klasy albo cokolwiek.
  • Odpowiedz
@Saymon1: aby było sprawiedliwie, sam podam swoje klasy 5 minut przed zaczęciem turnieju w oddzielnym poscie, w którym gracze w określonej kolejności podadzą później ich. Następnie ujawnimy drabinkę / podział na grupy, żeby uniknąć wspomnianego faworyzowania kogokolwiek, jak i dobierania klas pod drabinkę. Mam pewien pomysł, o którym napiszę szerzej w okolicach turnieju, który uniemożliwi oszustwa :)
  • Odpowiedz