Wpis z mikrobloga

Czy "Zabójczy żart" jest naprawdę jednym z lepszych komików o Batmanie? Bo jeżeli tak, to straszna bieda - ani to zaskakujące, wszystko do przewidzenia i ten rzekomo "bardzo dobry" żart na koniec pachnie mocno Karolem Sz. Bardzo słabo :(
#komiks #dc #batman
  • 12
@W_k_u: Cały jeden :P ale zrobiłe risercz i niby ten "zabójczy żart" jest jednym z najlepszych... na pewno jest ładnie namalowany, ale fabularnie trochę bieda :/ pytanie, czy te "gorsze" komiksy mają jeszcze słabsze fabuły?
@merengue: To moim zdaniem mógł być problem. Miałem to samo z komiksem dark knight returns, uważany za równie jeden z lepszych komiksów o batmanie. Przeczytałem go jako jeden z pierwszych komiksów o batmanie i było takie "eh to wszystko?". Po czym po przeczytaniu dużo większej ilości komiksów przeczytałem to jeszcze raz i tym razem tak mi się spodobał ten komiks, że faktycznie jest jednym z moich ulubionych komiksów. To może zabrzmieć
@merengue Cała historia ma na celu ukazanie faktu że joker i Batman niewiele się różnią od siebie, a żart Jokera na końcu to obrazuje, ostatnie kadry ze światłami reflektorów w kaluzach dodatkowo to podkreślają