Wpis z mikrobloga

Mirki z #trzebinia i #chrzanow
Najprawdopodobniej zgubiłam (ale również mógł zostać skradziony) portfel z dokumentami na terenie Chrzanowa(najprawdopodobniej). Pozastrzegałam co mogłam, ale jeśli ktoś znajdzie MIĘTOWY (jakby lakierowany?) PORTFEL Z KOKARDĄ z ćwiekiem i w środku dokumenty takie jak:

-Dowód osobisty ( Agnieszka D. pesel: 950609*****),
-Legitymację studencką (WSTI Katowice),
-kartę do bankomatu visa z ING (taka standardowa pomarańczowa),
-Książeczkę honorowego dawcy krwi,
-Kartę dużej rodziny na cały kraj ważną do 2019 roku,
-kartę dużej rodziny na region tomaszowski na ten rok,
-mnóstwo kart lojalnościowych, kalendarzyków i kartę z Diagnostyki,
-1 rumuńską leję w przegródce na banknoty,
-około 13-15 zł w drobnych,

niech da mi znać, ponieważ Pan Policjant z Trzebini nawet nie spisał adresu jaki mam na dowodzie (bo jestem zameldowana gdzie indziej), oraz znając ich skuteczność, to oni go nie znajdą.
Wszystkie dokumenty są na moje nazwisko, niektóre moją również mój pesel, bardzo mi zależy na jego znalezieniu, pomocyyyyy.
  • 9
@ArekJ: Najgorzej mam z Panem Ż, gdyż nie umie on niczego nauczyć a tylko krzyczy, ale reszta jest nawet w porządku.
@adgebworthy: Wszystko co mogłam dzisiaj zastrzec, to zastrzegłam, w poniedziałek idę do urzędu miasta.
@MalutkaM: Nie wiem jak tam na tej Katowickiej WSTI jest, ale ja na Warszawskiej wytrzymałem 1 semestr i teraz się z nimi sądzę bo człowiek głupi był i podpisał tę ich umowę. A ona nie jest zbyt fajna jak się rezygnuje z korzystania z usług ich uczelni :P
@ArekJ: Mi się jednak wydaje, że mimo wszystko to są dwie różne uczelnie, ponieważ powstała później, a właścicielem jest gość, który pochodzi z Katowic. No i nie ma problemu z tym, że ktoś wyleciał po pierwszym semestrze. No i mamy grafikę (kierunek) i normalną domenę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MalutkaM: mi się wydawało, że to jedno i to samo. No, ale pewności nie mam. Ja nie wyleciałem, tylko sam zrezygnowałem ;) Jakbym wyleciał to chyba by problemu nie było, chociaż tak łatwo chyba się nie da z niej wylecieć