Wpis z mikrobloga

Mireczki na początku stycznia lecę do #londyn , bilet na samolot już mam - będę lądował na Stansted. Wiem, że najszybszą metodą dotarcia bliżej centrum jest pociąg. I teraz moje pytanie brzmi: kupować bilet teraz (15£ z powrotnym) czy może jeszcze czekać i liczyć na jakieś promo? Wcześniej za każdym razem jak leciałem to o locie wiedziałem miesiąc wcześniej i bilety kosztowały prawie dwa razy tyle.
  • 16
@m_bielawski: a to nie wiem, nie znam sie to sie nie wypowiadam. W sumie nawet nie wiedzialem ze tam pociag jest...
Jak dlugo jedzie i na jakie stacje w londynie? Jest jakas strona zeby to obczaic? Daleko idzie sie z terminala na peron?
@m_bielawski: uuu to jednak mi bardziej odpowiada autobus bo ceny zawsze sa niskie a czasem bilety na saolot nie kupuje z takim wyprzedzeniem zeby sie oplacal pociag. Autobus tez jedzie ~50min no i jedzie na stratford gdzie mam znacznie blizej do mieszkania.
Dzieki
@m_bielawski: przy próbie zakupu biletu wyskakuje, że 7-8.01 będzie wymieniana trakcja. Te ich roboty mają zwyczaj się przedłużać? Pytam ponieważ w poniedzialek o 8 muszę jechać na samolot powrotny