Wpis z mikrobloga

Mirasy, pojawiały się różne pomysły odnośnie wyborów Miss Mirabelek. Postanowiłam odświeżyć ten pomysł.

Zakładam tag ------------------> #mirabelkowamiss2016 (jeśli ktoś raczy go obserwować)

Wołam wszystkie #rozowepaski. Idea jest taka: Mirabelki przesyłają mi na priv swoje zdjęcia, ułożę z nich drabinkę i zaczniemy zabawę. NAJWAŻNIEJSZE, że każde zdjęcie Mirabelki będzie ANONIMOWE. Żadnego nie podpiszę nazwą użytkowniczki. Po wyłonieniu zwyciężczyni zapytam ją na PW o to, czy mogę udostępnić jej nick, jeśli się zgodzi to to zrobię, jeśli nie to nie. Sama również wezmę udział w zabawie. Ach, jeśli mirki się nie będą potrafiły zachować podczas zabawy i zwyczajnie będzie chamówa, to zabawa zostanie przerwana. Nie będę pozwalała na szkalowanie, którejkolwiek z mirabelek. Atencja Mirabelek wpadnie bez ujawniania tego kim są.
Zdjęciami będą same twarze, oceniamy twarz, a nie dupę, cycki, czy nogi.

Fajnie by było gdyby pomysł wypalił, wiem, że jest tu dużo Mirabelek, które robiły/będą robiły #pokazmorde, więc mogłyby zrobić przedbiegi anonimowo wraz z rzeszą innych Mirabelek :D
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fankakina: polecam! :D

@PinkCellphone: akurat, wszyscy wiemy, że tak tylko się droczą z tą atencją, ale fajnie jest zobaczyć ile mamy ładnych pasków :D poza tym... skoro wybierają miss mirko wśród aktorek to dlaczego nie wśród Mirabelek? Nam wypominają, że atencjuszki, a aktorki, czy piosenkarki to niby nie są atencjuszkami? :D
  • Odpowiedz
@Gothagami:
1. Zajrzyj na mój profil, ja nigdy nie plusowałem żadnego wpisu :)
2. Ja tu tylko dla beki.
3. Myślę, że kilka atencjuszek się znajdzie, a stulejki będą w siódmym niebie. Pojawi się mnóstwo białorycerzy do wyśmiania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AgaTakMowi: Anonimowe albo nie, zawsze można stwierdzić, że się chce ujawnić, ale nie chcę nikogo zmuszać do tego żeby robił #pokazmorde :) na ulicy też ludzie widzą Twoją twarz, ale nikt Cię nie zna, dlaczego nie zrobić tego w internecie? W zasadzie to robisz to chociażby na fb... :) a tutaj nikt nie połączy ładnej buzi z jakimś nickiem :)
  • Odpowiedz
@Gothagami: Po prostu nie wierzę, że trolle będą siedzieć cicho, może zrób najpierw męską wersje, żeby zobaczyć jaka będzie reakcja, bo wiadomo, że jak z żeńską, będzie więcej bólu dupy jak nie wypali.
  • Odpowiedz
@kaab10: jak się zacznie pojawiać plucie jadem to zwyczajnie przerwę zabawę. Nie mam jak niestety chronić kogoś bardziej niż zapewnieniem, że będzie anonimowy :) Co do męskiej wersji... wydaje mi się, że różowe są bardziej odważne, poza tym sama jestem różowym paskiem :)

@PinkCellphone: No to teraz my będziemy nadpaskami :D

@MrSzatanek: Nie chce mi się, za dużo klikania, ale wierzę Ci na słowo :) Nie
  • Odpowiedz
@monox12: ktoś powiedział, że bez nagród? Planowałam na końcu uhonorować mirabelkę, która wygra, o ile się na to zgodzi, bo z różowymi paskami nigdy nie wiadomo, ale jeszcze nie wiem jak to będzie i czy wypali :D

@Caarolin: Dziękuję za plusika :D mam nadzieję, że w razie co to mogę na Ciebie liczyć :D
  • Odpowiedz