Wpis z mikrobloga

Dla tych którym serwery nie działają oraz ciekawych moje wrażenia z bety:

- optymalizacja na bardzo wysokim poziomie - na moim 3 letnim laptopie hula na medium aż miło
- konie są bardzo fajne, nieźle wyglądają i są całkiem zabawne, zwłaszcza szabla
- pociąg pancerny to jest moc! Strzelanie z głównego działa do samolotów i ogólna potęga pełnej załogi są cudowne
- bronie ciekawe, klimatyczne, całkiem przyjemnie mi się strzela - zwłaszcza że w końcu mam do czynienia z czymś nowym
- system zmieniającej pogody REWELACJA - szczególnie burze piaskowe, niesamowity klimat, dziwne że nikt wcześniej nie wpadł na to w multi
- pojazdy całkiem zróżnicowane i przy pełnej załodze niesamowicie potężne - niestety tu minus czyli to jak ciężko je zniszczyć, piechota ma w zasadzie tylko granaty skuteczne na bliski dystans. Ogarnięta załoga jest bardzo trudna do wyeliminowania
- destrukcja otoczenia, budynków jest bardzo fajna
- samoloty - dla mnie trochę meh ale pewnie muszę się nauczyć bombardowań

Podsumowując bawiłem się świetnie. Nawet zastanawiam się nad kupnem tylko ceny oficjalne są absurdalne, a dlc myślę że to mus bo chciałbym np. zagrać w Rosji która na pewno będzie dopiero później dodana. Bardzo pozytywne zaskoczenie dla mnie.

#battlefield1 #battlefield
  • 13
@support: https://livespot.pl/wiemy-jak-mozecie-zaoszczedzic-na-battlefield-1-z-premium
Część wpisu z cenami:

"Zwykła edycja w sklepie Origin kosztuje 177 zł, a Edycja Ultimate zawierająca podstawową wersję gry i Premium to wydatek 448 zł natomiast samo premium możemy kupić w sklepie EA za 179 zł.

Jednak możecie w tym momencie zaoszczędzić kupując podstawową wersję gry w sklepach z poniższej listy.

- MediaMarkt 149 zł;
- MediaExpert 149 zł;
- Saturn 149 zł;

Wybierając jeden z tych trzech sklepów