Wpis z mikrobloga

Niby kupiliśmy 4 piłkarzy, ale odeszło 4-5, a także wypożyczamy(3): Wilshere, Campbell, Chambers. Dalej nie wiadomo co z asami pokroju: Jenkinson, Sanogo i Debuchy.

Kontuzje: Welbeck, Iwobi, Ramsey, Gabriel, Mertesacker

Ja się pytam kim my będziemy grali za kilka tygodni jak dojdzie LM i rozgrywki zrobią się bardzo intensywne? #!$%@? co sezon bez ławki rezerwowych, patologia.
#arsenal
  • 11
  • Odpowiedz
To po pierwsze- kilku piłkarzy odeszło. Ale po drugie- BPL jeszcze chyba nigdy tak bardzo się nie obkupiła u nie umocniła piłkarzami jak w tym okienku transferowym. Na tle innych drużyn, wcale tak dobrze nie wypadamy.
  • Odpowiedz
Kierwa nie mogę przeżyć Gnabriego


@MarekAntoniusz:
Kolesia, co od dwóch lat nie grał i zagrał jeden świetny śmieszny turniej. Kurde, jakby był naprawdę takim kozakiem, to nie Werder by go od nas kupił.

@stresS:

Iwobi, Ramsey, Gabriel,

Mają wrócić w zasadzie od razu po przerwie teraz.

Wilshere, Campbell, Chambers

Normalnie tragedia. W zeszłym sezonie poza Joelem zagrali łącznie chyba 6 meczów.

W pomocy mamy za dużo graczy. Xhaka, Coq, Elneny,
  • Odpowiedz
@MarekAntoniusz:
Wiem, że grał przed kontuzją. To że miał pojedyncze dobre mecze 2,5 sezonu temu to nie jest jakiś specjalnie silny argument.
Pulis nie jest idiotą, to że nie wystawiał Gnabrego w WBA to nie było ze złośliwości.
  • Odpowiedz
@MarekAntoniusz:
Słyszałeś choć jedna wiadomość typu: klub XXX zainteresowany Walcottem? Inne klubu co mają tyle kasy go nie chcą, on nie będzie sam z siebie rezygnowal z tygodniówki. Jego jedyny atut na wyspach to fakt, że jest Brytolem.
  • Odpowiedz