Wpis z mikrobloga

Dwie przyjaciółki: Dorota (lat 17 i pół) i Iza (lat 17) postanowiły spotkac się pewnego wieczoru, kiedy rodzice Izy wyjechali za miasto. Dziewczynki wpadły na niewinny pomysł- wyjęły stary talerzyk, na którym wypisały tajemnicze cyfry oraz zdjęcie prababki Doroty i zaczęły wywoływać duchy. Z początku nie działo się nic dziwnego- dziewczynki śmiały się i dokazywały! Nagle usłyszały walenie do drzwi. Rozległ się przeraźliwy huk i przez okno do domu wpadł Michał Białek. Wystraszone dziewczynki rzuciły się pod drewniany stolik. Niestety przebiegły omen zaczął ciągnąc Izę za nogę i zawlókł ja do kuchni. Słychać było stamtąd przeraźliwe wrzaski, pękanie kości i głuchy pisk sunącego po podłodze ostrza noża. Iza krzyknęła: "USUŃ KONTO" 3 razy i wyzionęła ducha...
Jeśli przeczytałeś "USUŃ KONTO" możesz być pewien, że spoczywa na tobie klątwa. Jest tylko jedno wyjście, by ją z siebie zdjąć: musisz przesłać tą wiadomość do 10 osób w ciągu 15 minut od momentu przeczytania i zaplusować ten wpis. W przeciwnym razie Michał Białek usunie twoje konto i trzech najbliższych ci osób (tak, tak- właśnie te o których teraz pomyślałeś). Spiesz się, nie masz dużo czasu!
#lancuszekszczescia #heheszki #pasta
  • 13
Dwie przyjaciółki: Dorota (lat 17 i pół) i Iza (lat 17) postanowiły spotkac się pewnego wieczoru, kiedy rodzice Izy wyjechali za miasto. Dziewczynki wpadły na niewinny pomysł- wyjęły stary talerzyk, na którym wypisały tajemnicze cyfry oraz zdjęcie prababki Doroty i zaczęły wywoływać duchy. Z początku nie działo się nic dziwnego- dziewczynki śmiały się i dokazywały! Nagle usłyszały walenie do drzwi. Rozległ się przeraźliwy huk i przez okno do domu wpadł Michał Białek.
@teh4esz: #!$%@?, przeczytałem ale #!$%@?łem wysyłanie tylko okno zamknąłem. Teraz michau stoi na parapecie, puka w okno i mówi żeby go wpuścić bo przyszedł tagi naprawić. Wpuściłbym go ale teraz się trochę cykam