Wpis z mikrobloga

Witojcie Mirasy, wziąłem w rozliczeniu śmieszny telefonik o wdzięcznej nazwie PEPSI P1S jest dostępny w sprzedaży np na ali lub bangood, jako że sam używam starej xperii m2 aqua, chciałem sobie zamienić właśnie na ten wynalazek, i po włożeniu karty pierwszy zonk, tzn, loguje się do sieci, LTE działa, ale gdy chce zadzwonić to czekam ok 30 sekund czasem dłużej na połączenie ( w tym czasie zauważyłem że telefon przełącza się na sieć 3g), w xperii ten efekt nie występuje, i teraz pytanie czy ten typ tak ma? może ktoś z mirasów posiada taki wynalazek.

#aliexpress #gsm #pomocy
  • 6
no dobra właśnie na xperii trwa to może sekundę a na tym wynalazku p1s z pepsi( ͡° ͜ʖ ͡°) , trwa dużo dłużej. Efekt ten występuje również jak ktoś do mnie dzwoni, głucha cisza przez kilkanaście sekund.
@karczochh: ogólnie telefon bardzo dobrze wykonany, ekran żyletka jak za taką cenę, specyfikacja mocna, ale głównym mankamentem jest ten cały Dido OS, szukam jakiegoś custom rom'u, na razie bezskutecznie.

No i to całe LTE, przełączanie między sieciami trwa wieczność :/
Wybierz sobie siebie 2g/3g. W lte chyba nie ma transmisji głosu, albo jest dopiero od niedawna i nie wszystkie urządzenia to mają.