Wpis z mikrobloga

O jak mi się dzisiaj zrobiło szkoda jednego chłopaka. Siedzę sobie w przychodzi, czekam na swoją kolej do oddania krwi. No i w pewnym momencie przychodzi on. Na oko ze 22 lata, normalny taki, zwykły chłopak nie jakiś gwiazdor w ray banach, nie jakiś obdarty luj. Normalny chłopak nie odpychający swoją aparycją. Chwilę po nim przychodzi taka na oko w jego wieku dziewczyna. Siada na pustej ławce naprzeciwko nas. Atrakcyjna, fajna taka brunetka, delikatny makijaż, no widać po twarzy (bo wiecie, że to widać), że ma coś tam pod kopułą i pewnie można by z nią miło na różne tematy porozmawiać. No i tak sobie siedzimy razem chwilę, ja czytam jakieś tam plansze przed sobą o tym jak szorować zęby i, że dziadek ja zje super tabletkę ibuprom+++ to przez miesiąc nie poczuje bóli reumatycznych. No i pewnym momencie odzywa się ten chłopak do tej dziewczyny.

- ładna fryzura (miała jakiś tam kok na głowie, zwykły nie jakieś cuda wianki)
Ona już widzę taki lekki dyskomfort na buzi, uśmiechnęła się tak nerwowo i przytaknęła głową jakby chciała powiedzieć, że dziękuję.

No to on kontynuuje i mówi:
- ładny kok, bardzo ładnie w nim wyglądasz, sama go sobie ułożyłaś?

No i z jej strony znowu bez słowa skinienie głową, że tak sama go sobie ułożyłam.

10 sekund niezręcznej ciszy między nimi, po czym dziewczyna wstaje, zabiera torebkę i przesiada się na drugi koniec korytarza, wciskając się pomiędzy jakichś dziadków.

Tak tylko rzuciłem okiem na tego chłopaka, żebyście widzieli tą jego twarz w tym momencie. Te latające tutaj smutne żeby i inne takie to nic przy tym.


#wygryw #przegryw #feels #takietam
thisismaddnes - O jak mi się dzisiaj zrobiło szkoda jednego chłopaka. Siedzę sobie w ...

źródło: comment_OohA61AEqsecxkoo35h0wfvuIG1JUyNx.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thisismaddnes: Z jednej strony czułabym się trochę niezręcznie jakby zagadywał mnie chłopak w kolejce do lekarza, jestem tam żeby się leczyć, a nie faceta szukać xD

Z drugiej strony reakcja dziewczyny chamska, bo można się było ładnie uśmiechnąć, podziękować za komplement i trochę pociągnąć rozmowę, nawet jeśli nie była zainteresowana bo jej się nie spodobał albo ma już chłopaka. A takie ostentacyjne przesiadanie się to buractwo
  • Odpowiedz
Jeśli mireczku masz tutaj konto i to czytasz to się nie przejmuj, ten kok był #!$%@? i niesymetrycznie krzywy na jej głowie


@thisismaddnes: może dziewczyna dobrze o tym wiedziała i wiedziała też że to tylko pusty komplement mający na celu jej wyrwanie więc stąd taka reakcja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: powiem z perspektywy nieśmiałej dziewczyny, bo też raz uciekłam pomimo tego, że chłopak mi się podobał - nie zaczynać rozmowy od komplementowania urody. Ja się w takich momentach zawstydzam i po prostu uciekam. Lepiej zacząć od czegoś neutralnego "też oddajesz krew? Wiesz jak to wygląda?" - i pociągnąć rozmowę ;-)
  • Odpowiedz
@LR300: O jejku, odróżnij Ty rozmawianie z atrakcyjną obcą kobietą na ulicy w stylu "przepraszam, wie pani która jest godzina?", od "bardzo ładnie pani wygląda, świetna fryzura, nie napiłaby się pani ze mną kawy". No jak Ty jesteś taki, że nie masz z tym żadnego problemu to pogratulować. Ja kilkakrotnie "zaczepiałem" podobające mi się kobiety "na ulicy" i wiem, że nie jest to takie hop siup i trochę stresu to
  • Odpowiedz
@Shyvana: A jakbyś była na przystanku? To też powiedziałabyś, że to nieodpowiedni moment, bo jesteś tam czekając na autobus, a nie na poznanie faceta? W sklepie też nie, nie w księgarni etc. ;) Ciężko to wyczuć kiedy można się do kogoś odezwać i zagaić rozmową, bo możesz tej osoby już więcej nie spotkać i po prostu korzystasz z nadążającej się okazji.
  • Odpowiedz
@Wybroczyna: a mimo to mam chłopa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@thisismaddnes: nie wiem jak tam to wyglądało, w mojej przychodni jest 5 różnych gabinetów i nie wiadomo kto gdzie idzie. Równie dobrze można było zagadać "fajna torebka, nie wiem co kupić siostrze na urodziny, gdzie ją kupiłaś?"
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: Dla mnie by taka sytuacja była mega nieprzyjemna, jak przy innych ludziach, ktoś by zaczął takie teksty do mnie mówić. Fajnie, że się chłopak odważył, ale mimo wszystko trochę kiepski moment wybrał.
  • Odpowiedz
O jejku, odróżnij Ty rozmawianie z atrakcyjną obcą kobietą na ulicy w stylu "przepraszam, wie pani która jest godzina?", od "bardzo ładnie pani wygląda, świetna fryzura, nie napiłaby się pani ze mną kawy". No jak Ty jesteś taki, że nie masz z tym żadnego problemu to pogratulować. Ja kilkakrotnie "zaczepiałem" podobające mi się kobiety "na ulicy" i wiem, że nie jest to takie hop siup i trochę stresu to kosztuje.


@thisismaddnes
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: zdaje sobie sprawę, to był tylko taki przykład, żeby nie mówić komplementów dotyczących wyglądu - bo to raczej zawsze peszy przy pierwszym spotkaniu, chyba, że to modelka, ale na takiej to wrażenia nie zrobi. Jak chcesz na prawdę skomplementować kobietę to jej powiedz, że jest mądra, albo ma świetne poczucie humoru - oczywiście nie w tej przychodni tylko po rozmowie.
  • Odpowiedz