Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu do sieci trafił blu - ray Kapitan Ameryka, więc od razu wypożyczyłem go i się zawiodłem jak cholera.
Nie zrozumcie mnie źle, to jest kino, które ma tylko ładnie wyglądać i to może się podobać, ale tak szybko wylatuje z głowy, że to aż wstyd.
Jeśli ci się nudzi, to obejrzyj, ale jeśli szukasz coś naprawdę dobrego, to tylko "Watchmen".

http://filmowyjanusz.blogspot.com/2016/08/captain-america-civil-war.html

PS Jeśli kochacie kino, to polecam ogarnąć mój tag #filmowyjanusz

#filmnawieczor #marvel #komiks
hacerking - Dwa dni temu do sieci trafił blu - ray Kapitan Ameryka, więc od razu wypo...

źródło: comment_eQEutlYFH6rMZnYmVrLHxsG6rROpu7yf.jpg

Pobierz

Co sądzicie o tym filmie?

  • Wybitny 3.7% (20)
  • Dobry 24.5% (133)
  • Średni 18.6% (101)
  • Słaby 19.5% (106)
  • Nie widziałem/am 33.7% (183)

Oddanych głosów: 543

  • 23
@hacerking: Filmy robione przez DC są o niebo lepsze niż te Marvela. Marvel wypuszcza sam cukierkowy syf zaś te ze stajni DC mają w sobie jakiś klimat chociaż, postacie mają jakąś osobowość, charyzmę a to z Marvela to takie wszystko na jedno kopyto.
@TrueSlav: Sorry bardzo ale filmy o Supermanie im zajebiście wyszły jak dla mnie. Suicide Squad mi się cholernie nie podobał, był przekombinowany po prostu, za dużo wszystkiego. Nie doszukuję się jakiejś głębi w tych filmach ale patrząc na klimat, postacie, fabułę te filmy dają radę. Osobiście uważałem, że po Nolanowskim Batmanie nic więcej lepszego nie wyjdzie ale Batman w tym filmie jest świetny, mroczny, wielki #!$%@?, taki jaki powinien być.
@hacerking: Trochę inna liga filmu niż Watchmen - generalnie aby się nie zawieść trzeba kierować się zasadą że Marvel robi popkorniaki, a DC odrobinę mroczniejsze popkorniaki. Do tej pory się nie zawodzę :D

No i dzięki za protip że Civil War już jest w wypożyczalniach.
@Promises: nie sap się zielonko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciężko określić dokładnie co Marvel robi lepiej (oprócz wszystkiego, aj karamba ( ͡° ͜ʖ ͡°)) bo każda marka/bohater ma swoich producentów i reżyserów. I mimo że hurr durr wszystkie są śmieszne i kolorowe to każdy film jest inny. DC nie ma takiej różnorodności bo potrafi jedynie nakładać filtry i dodawać deszcz w postprodukcji bo....
@krl_krl:
To ja tak skrótowo jeszcze przypomnę - lubię DC, czytałem komiksy, grałem w Batmany, nie szanuje ich seriali, jest mi w #!$%@? smutno że pozwalają takim geniuszm #!$%@? kina jak Snajderowi na tworzenie kinowego świata. Tyle słowem wstępu.

własnie takie karakany jak ty są targetem Marvela

Tak. Jestem i #!$%@? ci do tego
Nie rozumiem, że ktoś może buldupić bo ktoś inny chodzi do kina