Wpis z mikrobloga

@mar111cin: no cóż, według moich obserwacji i innych z forum.android ta nowa Stamina nie ma nic wspólnego z tą z Lollipopa. Jest to po prostu ten wbudowany tryb Doze, pod nazwą Stamina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam bardzo jak tego zweryfikować do końca, bo u mnie i wielu użytkowników na nowym oprogramowaniu telefon trzyma krócej niż na tym bez Staminy. Fakt faktem, że dołożyli Ultra Staminę,
@brylek: a to możliwe że jest coś oszukane, bo właśnie widzę, że nie do końca tak samo działa, ale co najważniejsze - skuteczniejsze od trybu doze z andka...

@yaroszek: u mnie przyszło wczoraj powiadomienie i od razu zainstalowałem, bo tak czułem, że chodzi o powrót staminy :)
@yaroszek: ja mam akurat Z2 i na nią w ogóle na Polskę nie ma jeszcze, Sony odwala kawał dziadostwa tutaj. Ogólnie aktualizacja z tydzień -dwa temu wyszła.
@mar111cin: najważniejsze, że działa, ja daję jeszcze szansę temu oprogramowaniu, ale chyba wrócę do tego bez Staminy, bo telefon trzymał bardzo długo.
@mar111cin: No proszę cię. Tryb doze w czystym androidzie 6.0 załącza się dopiero po kilku godzinach nieużywania, więc o jakim ty porównaniu piszesz? Ta twoja Stamina robi pewnie to samo co Greenify, czyli wymusza tryb doze na żądanie.
@mar111cin: To że pewnie nawet nie uświadczyłeś tego trybu, zresztą sama Stamina pewnie ma jeszcze inne mechanizmy, które są bardziej agresywne, więc takie porównywanie nie ma sensu, bo google nie chce kastrować Androida. To są dwa różne zastosowania, więc nie można pisać o większej skuteczności, bo w jednym przypadku rezygnujesz z funkcjonalności androida na rzecz baterii.
@Volki: ale wiesz, jak ja mam wyłączony telefon, to nie chciałbym żeby on w tym czasie działał i niepotrzebnie zużywał baterię, tak że ja dziękuję za taką funkcjonalność androida :) I jeszcze powiadomienia w środku nocy, bo ktoś coś gdzieś Ci skomentował i android to widzi... serdecznie dziękuję :)

Możliwe że tryb doze mi się nigdy nie włączył, albo włączał się dopiero nad ranem, bo całej nocy nieużywania - jak dla
@Volki: gdyby nie popularność komunikowania się przez FB to pewnie bym jechał cały czas na trybie ultra stamina i ładował swój telefon raz na dwa tygodnie ;), wiesz wychodzę z założenia że telefon to jednak jest głównie do rozmów, co niektórych bardzo dziwi ;)
@Kierownikdzialuzycie000: no to Play dostał już drugą aktualizację :) Ja wgrywam po prostu inny region europejski i też mam, ale chodzi o to, że Polska na czyste telefony kupione w sklepie jeszcze nie dostała tak żeby pokazało w telefonie.