Wpis z mikrobloga

Jutro jadę z Tatr do Lublina. W okolicy #rzeszow chciałbym się zatrzymać na obiad - ale bez zjeżdżania z trasy. Będę leciał A4, a następnie S19. Macie tam jakieś sprawdzone miejsca?
  • 17
  • Odpowiedz
@zly_dzien bez zjeżdżalnia z trasy nie ma nic godnego polecenia między Krakowem a Rzeszowem.
Popiero prawie pod Lublinem jest fajny zajazd, ale nie wiem czy to ma sens przed mejscem docelowym
  • Odpowiedz
@ZajebbcieTrudnyNick: raczej zwykły obiad - stek, pierś z grilla, rosół. Kebab odpada(jadą ze mną małoletni ludzie nie gotowi na takie przygody)
@Strzelacz: Myślę, że jesteś na tyle bystry że wiesz o którą trasę chodzi. DK19.
@Proobs: Zdążę i szóstkę. Jechałem tydzień temu w drugą stronę i nie było strasznie.
@jedzczarnekoty: Kebab niestety odpada, ale dzięki.
@rraaddeekk: @rraaddeekk:Dzięki za wskazówki. No
  • Odpowiedz
@Strzelacz: Haha a to żart, bo ja napisałem S19 zamiast DK19 i przecież tam jest hehe tylko 8km, a to przecież takie śmieszne i jeszcze możesz napisać, że nie myślę, bo pomyliłem oznaczenie trasy.
Przeczytaj co konkretnie do ciebie wcześniej pisałem.
  • Odpowiedz
@rraaddeekk: jedzenie tam to katastrofa. bylem jakies 2 tygodnie temu. totalna masakra. nie jestem wybredny, nie jestem marudą, nie potrzebuję niewiadomo czego, ale tam dostałem najgorsze jedzenie w życiu jakie pamiętam.
  • Odpowiedz