Wpis z mikrobloga

Dziwna sprawa.
W barze mieliśmy jednego stałego klienta. Nietypowy koleś, bardzo samotny (wiecie, typ co z każdym z obsługi robił sobie zdjęcie, a potem wrzuca je na fb i sam lajkuje). Wszędzie z selfie stickiem, płakał nam i opowiadał o myślach samobójczych bo piwo bezalkoholowe przypomina mu o byłej dziewczynie. Czubek, ale raczej myśleliśmy, że nieszkodliwy. Właśnie zauważyłam, że godzinę temu wrzucił transmisję na żywo na fb. Widać tam, jak stoi goły (a przynajmniej bez koszulki), chwieje się, kadry przeskakują, on bełkocze coś o "kiciusiu" (jedyne słowo, jakie zrozumiałam). W pewnym momencie odzywa się w tle jakies dziecko pytając o coś, transmisja się urywa.
Facet mieszka sam, dzieci nie ma, a na oko odezwał się mały chłopiec.
Pewnie się trochę nakręcam, bo późna godzina, ja oglądałam jakieś filmy o mordercach, jednak nadal wydaje mi się, ze coś nie tak. I tu pytanie - moze jest akurat tu ktos, kto zna hiszpanski i zrozumie calosc tego, co facet mówi?
  • 10
@Formidable: I im powiem, że facet, którego nie znam, nie wiem, gdzie mieszka, wrzucił jakiś filmik nie wiadomo skąd, na którym cośtam mówi i na koniec słychać głos dziecka, więc niech jadą go namierzać, bo mam złe przeczucie? ;)
@Apoloniusz_Brojler12: choćbym chciała i serio coś się działo, to po hiszpańsku trzy słowa na krzyż umiem ;) W sumie sytuacja się robi coraz ciekawsza, bo film ma trzy polubienia i jedno udostępnienie z komentarzem ":( :( :( :(". Tak, że jak ktoś tu abla i chciałby zaspokoić moją ciekawość zdradzając, co on gada, byłabym wdzięczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pkz451: słuchaj, jak ktoś coś transmituje i masz namiar na facebooka, a nie wygląda to normalnie raczej powinnaś to zgłosić, jak zadzwonisz na policję to na pewno kogoś dostaniesz kto po angielsku "abla"
Komp mi zwariował. Ostatni raz próbuję dodać:
Możliwe, że sie sama nakręcam, bo jest późno w nocy, ja nie znam tego języka więc nie rozumiem treści (ani poczucia humoru faceta - jakies lajki pod tym są, więc może to zwykły trolling. Albo osoby, co lajkują wszystko od góry do dołu nawet nei patrząc). Gdyby jednak ktoś znał język, film mogę na priv podesłać. Publicznie nie chcę wrzucać, bo jednak to z prywatnego