Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem w nieciekawej sytuacji.

Wynajmujemy mieszkanie na bardzo dobrych warunkach. 2 pokoje się zwolniły na okres wakacji, więc na 3 miesiące wynajęliśmy pokój jednej dziewczynie która przyprowadziła "przyjaciela" (nazwijmy go Andrzej) chętnego na wynajem drugiego pokoju. Wszystko spoko, dogadujemy się bez problemów, para przyjaciół zamieszkała razem w jednym pokoju, ale myśleliśmy, że są ze sobą ale z jakichś względów nie powiedzieli o tym.
Dziewczyna która pierwsza wynajęła pokój (nazwijmy ją Karyna) załatwiła mi pracę w tym samym miejscu co Ona pracuje na okres wakacji, bo takiej potrzebowałem.
Poznałem tam trochę fajnych ludzi, w tym - nazwijmy go Jacka. Jacek to spoko koleś, bardzo dobrze się dogadujemy. Karyna poprosiła mnie, że jakby Jacek pytał coś o Andrzeja, to mam mu powiedzieć, że mieszkają w osobnych pokojach lub zmienić temat jak nie chcę kłamać. Co się okazało i można było wywnioskować z rozmów Jacek i Karyna są parą. Z 2 tygodnie temu przyjaciele przenieśli się do osobnych pokoi więc myślę luz - ogarnęli się, z 4 dni temu Karyna się wyprowadziła - kamień z serca, bo koniec tej nieciekawej akcji.
Wczoraj jednak przyszła do Andrzeja i zaraz po tym było słychać jak się bzykają a za 2h Jacek zmieniał Karynkę w pracy.
I kurde nie wiem co w tej sytuacji zrobić. Bo zawsze jak widzę kogoś z tej trójki, to mam takiego moralniaka, że szok.
Mam powiedzieć co wiem Jackowi i zrobić kwas w pracy i w mieszkaniu czy siedzieć cicho i dostawać szału o przyprawianie rogów Jackowi. Szkoda mi chłopaka, żeby marnował swój czas z Karynką.

#zwiazki #bolecnaboku #corobic

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 11
  • Odpowiedz