Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Też tak macie, że szybko wam się nudzi wygląd ludzi? Pierwsze wrazenie, to są jakieś emocje, jakieś wrażenia, można sobie pomyslec "interesująca twarz" zaciekawić sie kimś. Ale to jakoś szybko mija, przyzwyczajamy się do wyglądu innych i potem dopiero zdajemy sobie sprawę jacy są gdy inni ludzie na nich reagują jakoś mocno. To samo z własnym wyglądem, to takie nudne widzieć codziennie tą samą twarz, przez to mam wrażenie, że mój wygląd nikogo nie interesuje, jest taki powszedni i dziwi mnie ,ze komuś się podobam. Przecież ja tę twarz widzę od lat. Rozumiecie mnie? Jestem babą i zawsze mnie szokuje, że ktoś ma jakieś mocne reakcje na mój wygląd. Ja traktuję siebie jak widok powszedni. A może ktoś z was ma poczucie, że jest jakimś wspaniałym zjawiskiem? :DDDDDDD #rozkimnyzdupy #wyglad #ladnapani #ladnypan

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
  • Odpowiedz
PlujacaKreatura: @Oczko: Chyba nie zrozumiałeś. Ale wy w zasadzie na każdy post baby piszecie "pokaż zdjęcie" te wasze gały nienasycone są. Tylko się gapić, gapić a myśleć, pisać z sensem to już się wam nie chce.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz