Wpis z mikrobloga

@topazy: a masz sam kto czy z żoną etc? bo w tym wypadku współwłaściciel musi być ujęty w umowie oraz ją podpisać. Tak było w przypadku wysyłania 1zł przelewem w celu weryfikacji.
  • Odpowiedz
@topazy, na decyzję kredytową składa się wiele elementów wraz z Twoimi dochodami. Jest to m.in.: historia kredytowa, historia w BIK’u czy też rodzaj zatrudnienia. Poprzez kontakt z ekspertem online w kanale audio/wideo: https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/ekspert-online/ możesz uzyskać informację o przyczynie negatywnej decyzji.

Pozdrawiamy,

Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku:@Maonne: @Dezynwoltura: Kontaktowałem się z ekspertem na mlinii, ale niestety nie był w stanie podać mi powodu odmowy. Dochody mam zdecydowanie odpowiednie, historia kredytowa nie jest kolosalna, ale brałem kredyt ratalny, który był spłacany terminowo, posiadam kartę kredytową na kwotę 1000 zł, która jest regularnie użytkowana oraz spłacana oraz kredyt odnawialny w wysokości 8500 zł. Dodatkowo moje dochody netto przekraczają sporo średnią krajową, a jedynym problemem może być
  • Odpowiedz
@topazy No właśnie mi też. Cena pożyczki w moim przypadku to 10% mojej wypłaty. Nie rozumiem. Dodam jeszcze że kończę pierwszą spłacać pożyczkę - wszystko w terminie.
  • Odpowiedz