Wpis z mikrobloga

Tyle mnie to farmienia kosztowało co nic innego w tej grze ale wreszcie jest gotowy! ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jedyny w sumie naprawdę dobry pok jakiego udało mi się zrobić. Przynajmniej jeden!
Wszyscy maja te Laprasy i Snorlaxy (za ch*ja nie wiem skąd je biorą, mam 26lvl i ani jednego nie widziałem, nigdzie!), a ja mam swojego smoka z nadwagą i tyle mi wystarczy ;) Podziwiać bo to pewnie pierwszy i ostatni raz kiedy mogę się czymś pochwalić w tej grze.


#pokemongo
źródło: comment_Z8HtbJph2vrejgwkT8o8iz4a4YlV8Q3B.jpg
  • 8
@spatsi: No to widać dużo zależy od miejsca. Ja na oczy ani Laprasa ani Snorlaxa nie widziałem (poza gymami ;P). No a Dratini dużo w Londynie, w zasadzie ogólnie dużo w uk chyba bo wszędzie woda, jak nie jeziora to rzeki (a przynajmniej w moich okolicach).
Kuhwa, skąd wy te Dratini bierzecie. W życiu jednego na oczy nie widziałem.


@spatsi: trzeba znaleźć dobrą miejscówkę. Ja jeżdżę do Gdyni nad morze, obok oecanarium, błyskawicy itp Dratini średnio zbierasz 10 ciasteczek / godzinę. Ale ja swojego smoka jeszcze też nie mam, brakuje mi 16 ciasteczek do 125 :)
@psposki: Wszystkie poksy sobie tak ponazywałem żeby widzieć IV i jakie typy ataków (nigdy tego nie pamiętam a tak mi się szybciej wybiera jak musze gym podbić).