Wpis z mikrobloga

Mirki znacie kogoś kto dobrze wyszedł na MLM (Multi Level Marketing)? Polega na tym, żeby jak największą ilość osób w to wkręcić i klepać od tego prowizje. Znajomy powiedzmy że mnie zmusił podstępem do swojej prezentacji i nieźle to wyglądało, ale jak na końcu powiedział żeby się włączyć do tej grupy trzeba wyłożyć 8500zł na #!$%@? zegarek to mi kopara opadła... Nie wiem, chyba mi go trochę żal. Dodatkowo słyszałem, że nie jest to do końca legalne. Chętnie poznam waszą opinię na ten temat
#mlm #multilevelmarketing #ankieta #pytanie
Pwner - Mirki znacie kogoś kto dobrze wyszedł na MLM (Multi Level Marketing)? Polega ...

źródło: comment_2bFlkWEjjWX4cdXjCceZuPvRXsErAtrS.jpg

Pobierz

Czy MLM się opłaca?

  • Tak 6.1% (11)
  • Nie 93.9% (168)

Oddanych głosów: 179

  • 29
@psxx: przedstawia w miarę realne warunki zatrudnienia w Polsce, gdzie wszyscy są #!$%@? a średnia krajowa to mit. Ten rozdział jest poświęcony akurat MLM, bohater reportażu opowiada swoją historie jak #!$%@? wyszedł ns tym i ze stracił znajomych i hajs.
chce należną kasę


@psxx: > jakies prawa autorskie? xD

@Pwner: Prawo cytatu, gość nie łamię. Złamał by je gdyby opublikował w książce całą dyskusję z wykopu bez swojego komentarza albo wszystkiego komentarze danego użytkownika.