Wpis z mikrobloga

Mirki, to się stało naprawdę.

Czekam sobie na tramwaj do #pracbaza, podjeżdża złomek, za sterami starsza babuszka. W Bydgoszczy nikogo to nie dziwi, bo tramwaje i autobusy co raz częściej kierowane są przez różowe. Wsiadam no i jedziemy. Prosta droga, jednak tramwaj leci pomiędzy pasami ruchu, więc zdarzają się wypadki właśnie bo ktoś tego tramwaju nie zauważy, a chce skręcać. I nagle słyszę dzwonienie tramwaju, dość długie. Mówię pewnie jakiś sebix się próbuje wbić na sąsiedni pas czy skręcić czy co. Tramwaj zatrzymuje się na światłach, a obok tramwaju prawdopodobny sprawca zajścia. Golf III zapełniony sebixami lvl20-25, czapki #!$%@?, uzębienia nie stwierdzono no i śmieszkują do tej babuszki z tramwaju. Nagle babuszka otwiera swoją część tych dwuczęściowych drzwi. Mówię "ups, będzie #!$%@? albo chociaż jakieś wyzwiska pod tytułem panów w rydwanie".
Babuszka wychyla się zza drzwi i krzyczy na cały głos:


Panowie dalej śmieszkowali, a ja się zastanawiam o się tu właśnie #!$%@?ło.

#bydgoszcz #tramwaje #bekazrozowychpaskow
  • 31
  • Odpowiedz
@Stara: Dlaczego wciąż kobiet kierujących tramwajami, jest więcej od tych kierujących autobusami?
Tramwaje jeżdżą tylko w przód i w tył. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TouchMTraLaLa: W drodze z Łodzi do wsi zwanej Zgierzem jest na pewnym odcinku jeden tor. Raz tam jechałem i wjechały tramwaje z dwóch stron na raz, no i stały tak pół godziny zanim jakoś któregoś cofnęli :/
  • Odpowiedz
@Stara: Parę tygodni temu w Warszawie stoimy autobusem na światłach obok centralnego i nagle kierowca (60+) zaczyna krzyczeć przez okno "ODDAWAJ JEJ TEN PORTFEL! ODDAWAJ TEN PORTFEL!".
Cały autobus wypatruje złodziejaszka i czeka na rozwinięcie tej dramatycznej opowieści, a tu okazało się że to ziomki kierowcy (też 60+) kupują bilet w biletomacie i sobie razem śmieszkują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz