Wpis z mikrobloga

Siemka, jako iż mój Xiaomi Redmi Note LTE dostał przed chwilą wyrok śmierci tzn. nawet koleś z MiCenter napisał że to prawdopodobnie uszkodona pamięć.
Jeśli ktoś chciałby się dokładniej zaznajomić z problemem to zostawiam mój post: Post

No ale nie ważne, szukam jakiegoś telefoniku do max 600zł. Może być jakiś chińczyk bo pewnie jedyne co znajde w polszy do tej kwoty to Moto G 3. Jedyny warunek to, że musi być nówka. Nie mam żadnych preferencji bo w tej cenie raczej będzie ciężko XD

Chińczyki w tej cenie jakie mam na oku:
Mi4c
Redmi 3s
Telefony z polszy jakie mam w tej cenie na oku:
Moto G 3rd

#xiaomi #android #telefony #chinskietelefony #mi4c #redmi3s #redmi3
  • 8
@lukos124: wczoraj odebrałem z poczty szary mi4c. Wygrałem miui polska i mogę ci go puścić za 650. Wsio elegancko i w pudeleczku. W dzień masz u siebie i bez troski o VAT.
@cropdd: 1. Chińczyk działał prawie 2 lata co wydaje mi się i tak długim czasem
2. Chińczyk został wyprodukowany w 2014, rozumiem że wtedy Xiaomi jeszcze nie było tak popularne i ich konstrukcje nie były takie dobre.
3. Mój budżet wynosi ~650zł. Znajdev coś w tej cenie z Polski? Coś co nie ma 1gb ramu?
@lukos124: Czytałeś mój wpis. Za 650 mogę ci dać nówkę mi4c 2/16 prosto z polski. Telefon wczoraj odebrałem z poczty i już ma wgrany język polski z miuipolska. Pełny zestaw, jeszcze folia na telefonie.