Wpis z mikrobloga

Kto ma kuchenkę jak na zdjęciu lub podobną? To jest Clatronik EKP 2419 N o mocy 1500 W. Mam taką ale brakuje w środku jednego elementu, potrzebuję zdjęcie środka, elementu przytwierdzone blaszką do obudowy, prawdopodobnie to jest rezystor, muszę odczytać wartość. Jakiś Janusz elektroniki to wymontował a ja muszę to teraz naprawić. Kto ma taką kuchenkę lub podobną o podobnej mocy - proszę o pomoc.

#elektronika #clatronic #kuchenka @solgaz bo nie ma płomienia #elektroda #elektrodacontent #kiciochpyta
d.....u - Kto ma kuchenkę jak na zdjęciu lub podobną? To jest Clatronik EKP 2419 N o ...

źródło: comment_2sTgTSxbNFtIbQC1NxWbSyN7plyWetur.jpg

Pobierz
  • 17
@ninik na zdjęciach jest blaszka przykręcona do obudowy do mocowania tego elementu, wygląda jakby trzymała jakiś cylindryczny kształt, obok są kable połączone razem z pominięciem tego elementu. Kuchenka podobno nie dogrzewa, sprawdzę zaraz.

EDIT: Kuchenka się nagrzewa
@vvkurvv_ostry działa bo odłącza się po chwili grzania, ale stoi pół godziny garnek z wodą na niej i nie może się zagotować, 5 minut nic, 20 sekund grzeje (lampa się świeci a prąd przez lampkę płynie tylko wtedy kiedy płynie orzez grzałkę)
@dhMichu: I niezależnie od ustawienia pokrętłem? Może to bezpiecznik był brakującym elementem. Właściwie to wszystko potrzebne do działania tam jest. Sprawdź to łączenie kabli przy tym "kolanku" izolującym za kostką, na zdj wygląda mocno niepewnie (widać, że pewnie w tym miejscu był połączony brakujący element).