Wpis z mikrobloga

#pokazmorde #pokazrozowegopaska #rozowepaski #niebieskiepaski #cebula #rozdajo

Siema Mirki i Mirabelki!
Jakiś czas temu w przypływie głupoty, postanowiliśmy z różowym wziąć udział w konkursie organizowanym przez lokalny tygodnik zarówno na ich profilu społecznościowym jak i przez konwencjonalne głosowanie wysyłając kupony wycinane z gazety. Ani ja, ani mój różowy nie mamy pierdyliarda znajomych na ryjbuku. W kuponach dajemy radę bo babcie rozpoczęły krucjatę kiedy to okazało się, że inne babcie, innej pary przykisiły z 200 głosów i lekko zepchnęły nas na drugie miejsce. Parnik na wsi nie nadążą przepalać gazet po kuponach a kury ledwo chodzą od ilości ziemniaków które im się tam przyrządza( ͡º ͜ʖ͡º)
Konkurs jest ogólnie dla par i narzeczeństw. Do wygrania ślubne atrakcje typu; sesja, obrączki, dekoracje, weekend dla dwojga itp. Mamy zamiar powiedzieć sobie tak 15 października tego roku. Tak więc, szczerze powiem, że nie obraziłbym się za obrączki czy dekoracje których cena nierzadko oscyluje około dwóch tysięcy polskich złotych.Stąd też lekko trąci cebulą. Pomożecie czy nie i tak jest wesoło bo rodzina, znajomi, wszyscy kupują te gazety i robią szum wokół całego wydarzenia. Srajków na aledrogo kupował nie będę, choć podejrzewam, że jedna para właśnie taki numer odstawiła( ͡º ͜ʖ͡º) Jako że na początku wpisu ogłosiłem rozdajo to słowa dotrzymam. Wśród plusujących losuję przez mirkorandom 3 osoby którym po weselu przyślę po flaszce weselnego Pana Tadzika.

Więc jeśli chcesz pomóc, wejdź w poniższy link obejrzyj mój krzywy ryj a także moją drugą lepszą połowę i pozostaw polubienie(( ͡ ͜ʖ ͡)
Pozdrawiam i życzę miłego dzionka.

Link do albumu konkursu para numer 3 gdyby nie działał bezpośredni link
Link bezpośredni

  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziękuję wszystkim za plusy, lajki. Dziękuję wszystkim którzy jeszcze tutaj zostawią po sobie ślad. Zaraz lecę do roboty na drugą zmianę. Trzymam za Was kciuki Mircy!
  • Odpowiedz
@Ducze90: wyczuwam lekki incydent bezpieczeństwa. Zaraz będziesz miał na tym fb dużo prawdziwych profili fb różnych ukrywających się mirków i mirun ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Karoleer @ZielonyProgramista21 @nowy_nowy @ShadowShama @madzikkk9 @bodysonq korzystając z wolnej chwili w robocie chciałbym podziękować za plusy, lajki i dobre słowo. Myślałem, że uda się wbić z impetem w gorące ale niestety. I tak pięknie podbudowaliście ilość polubień i zostawiliście mirko ślad na profilu konkursu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Usuń konto nawet się pojawiło. Losowanie zrobię gdzieś jutro o tej porze.
Pozdro600 Mircy!
  • Odpowiedz