Wpis z mikrobloga

@patrickwro: Wiem, nawet udało mi się dobrać do plików muzycznych gry i pobawić się samplami Rosenkranza. Problem w tym, że nie ma tam ani muzyki z menu, ani z creditsów, jest tylko to, co gra w grze i jest przypisane do konkretnej lokacji i sytuacji (walka albo chillowanie).

Natomiast podmiana tekstur tła okazuje się prosta, trzeba tylko ogarnąć obsługę odpowiedniego programu do zarządzania teksturami, który jest po niemiecku.
@Bury_Zenek: Dobra, już mam. Jednak było prosto, tylko zmyliło mnie to, że odsł#!$%@?ąc ten plik dźwiękowy, który trzeba było podmienić, brzmiał on inaczej niż powinien (nie wiem czemu), dlatego zdekompilowałem skrypty i wyszło na to, że to na pewno ten ten XD

Sprawa jest prosta, musisz mieć plik wzięty z podstawki, bo NK go podmienia. Dla ułatwienia go tu wstawiam.
http://s000.tinyupload.com/?file_id=65165660354260489093

Wrzucasz do folderu _Work\Data\Music\newworld, podmieniasz i fajrant.
@Bury_Zenek: Odkryłem śmieszną zależność, znaczy działa mi gdy mam włączony program do zarządzania teksturami, a gdy go wyłączę i odpalę grę, to już nie działa. Gdy sprawdzisz, napisz czy działa u ciebie.